poniedziałek, 28 wrzesień 2015 20:29

Dorota: Uratowana dusza Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(19 głosów)

niebo24 lata temu moja 20-letnia córka popełniła samobójstwo. Minęło już parę lat, a ból i rozpacz zdają się nie mieć końca. To była taka dobra i uśmiechnięta dziewczyna, ale nieszczęśliwa miłość popchnęła ją do tego desperackiego kroku.
Z ambitnej, aktywnej kobiety, stałam się zamkniętym w sobie , stroniącym od ludzi wrakiem człowieka. Czy może być coś gorszego dla rodziców niż śmierć ich ukochanego dziecka ?

Po pogrzebie zaczęłam często miewać dziwne sny. W bardzo gęstej mgle widziałam córkę, która coś do mnie mówiła, ale nie słyszałam jej głosu.  Ksiądz, z którym rozmawiałam, twierdził, że dusza potrzebuje modlitwy i zachęcił mnie do codziennego odmawiania różańca.

Opowiedział mi o Nowennie Pompejańskiej, bardzo skutecznej modlitwie, która odmieni moje życie.
Zaczęłam się modlić już następnego dnia. Prosiłam Matkę Bożą, aby ocaliła moje dziecko. Aby wstawiła się za nią u Boga, i wyprosiła przebaczenie.
Mijały dni, tygodnie, miesiące, a ja się wciąż gorliwie modliłam. Jedną Nowennę kończyłam drugą zaczynałam.
Dwa dni przed zakończeniem trzeciej Nowenny miałam piękny sen. Widziałam w nim Matkę Bożą. Była młodą, piękną, uśmiechniętą dziewczyną, w błękitnych szatach i z koroną na głowie.
Podeszła i otworzyła mi jakieś wielkie drzwi, za którymi rozpościerał się piękny widok na rozległe łąki, na których rosło mnóstwo kolorowych kwiatów.
Nagle w oddali dostrzegłam córkę idącą w moją stronę. Była taka radosna i szczęśliwa. Kiedy przyszła, uśmiechnęła się i powiedziała „Dziękuję Mamo"
Wtedy się obudziłam. Płakałam do samego rana. Sen był tak niezwykle realistyczny.
Wierzę, że moje modlitwy pomogły córce w zbawieniu... Odmawiajcie Nowennę pompejańską. Ta modlitwa zmienia wszystko i wszystkich !

Czytany 4459 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 wrzesień 2015 20:47

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności