poniedziałek, 05 grudzień 2016 17:55

Justyna: Zakończenie toksycznej znajomości ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

50790Przesyłam świadectwo wysłuchania nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Nie mam dziś wątpliwości, że moja modlitwa została wysłuchana.

Otóż, sprawa dotyczy złych relacji mojego męża z kolegą, które od dłuższego czasu miały negatywny wpływ na niego i nasze małżeństwo, o czym wielokrotnie mąż sam mnie informował, i co było widoczne po każdym spotkaniu męża z nim.  Prośbą i groźbą starałam się to przerwać, bo wiedziałam, że skutki tej znajomości są coraz bardziej odczuwalne.

Niestety nic nie pomagało, wręcz przeciwnie. Relacje między mną a mężem się pogarszały, czułam że między mną, a mężem powstaje mur, którego żadne racjonalne argumenty nie są w stanie zburzyć. Przestałam walczyć i podjęłam tę nowennę, oddając wszystko Bogu. Po jej zakończeniu było jeszcze gorzej, bo mąż miał zamiar podjąć współpracę ze wspomnianym kolegą, co dla mnie oznaczało koniec naszej rodziny. Aż po paru dniach wydarzył się cud, którego zupełnie się nie spodziewałam. Otóż kolega pokazał swoją prawdziwą twarz przy początkach współpracy zawodowej z mężem. Co sprawiło, że mąż przejrzał na oczy, zrozumiał wreszcie że jest marionetką w jego rękach i zerwał definitywnie z nim kontakty. Sam z własnej woli!!!. Dziękuję z całego serca Maryi za to, bo wiem że to tylko jej zasługa!!! Odzyskałam mojego męża. Jego miłość na nowo. To jest niesamowite! Oddajcie Maryi swoje sprawy pozornie nie do rozwiązania. A Ona się tym zajmie!  Chwała Tobie Matko Najświętsza !!!

Czytany 1822 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 grudzień 2016 18:33

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności