sobota, 14 styczeń 2017 07:28

Anna: Brutalny gwałt Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

gwałtPragnę wyrazić wdzięczność Matce Bożej Rozwiązującej Węzły za pomoc wyświadczoną naszej rodzinie. Trzy lata temu moja młodsza 18-sto letnia córka została ciężko pobita i brutalnie zgwałcona. To był ciężki cios dla niej i dla nas wszystkich. Na domiar złego w wyniku tego gwałtu zaszła w ciążę. Próbowała popełnić samobójstwo, ale zdążyliśmy w porę ją uratować.

Gdy trochę się otrząsnęła, podjęła decyzję o usunięciu ciąży. W żaden sposób nie mogłam się z tym pogodzić, że moje dziecko chce zabić niewinnego człowieka. Żadne argumenty nie były w stanie przekonać jej do zmiany zdania. Uciekłam w modlitwę. Prosiłam Maryję Rozwiązującą Węzły o powstrzymanie córki przed tym strasznym i ciężkim grzechem.

Nagle, któregoś dnia Maryja dziwnym zbiegiem okoliczności postawiła na drodze życia mojej córki pewnego księdza. Tak pozytywnie ten duchowny wpłynął na jej psychikę, że postanowiła urodzić i oddać dziecko do adopcji. Nie chciała zatrzymać maleństwa, bo uważała, że patrząc na nie, całe życie będzie jej się przypominać tamta straszna tragedia.

Kilka tygodni przed porodem znowu odmówiłam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.  Tym razem prosiłam Najświętszą Panienkę o dobrych i wierzących rodziców adopcyjnych dla mojego wnuka.  Odpowiedz przyszła bardzo szybko.  Moja starsza córka wraz z mężem od dłuższego czasu bezskutecznie próbowali zostać rodzicami.  Postanowili więc, że adoptują dziecko Marty, mojej młodszej córki. W końcu nadszedł dzień rozwiązania.  Urodziła się śliczna dziewczynka, z dużymi, czarnymi oczami.  Sąd Rodzinny zapoznał się ze sprawą i wyraził zgodę na adopcję ze wskazaniem.

Tak pięknie wszystko się ułożyło. Te wszystkie przykre wydarzenia, bardzo zbliżyły nas do Boga. Codziennie dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, którymi nas obdarzyła.  Niech Was Bóg błogosławi !

Czytany 2704 razy Ostatnio zmieniany sobota, 14 styczeń 2017 07:49

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności