niedziela, 09 kwiecień 2017 15:07

Katarzyna: Problemy finansowe rozwiązane ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

nowennapompejanska2Dzień dobry. Chcę opowiedzieć o cudzie, który wydarzył się w naszej rodzinie za wstawiennictwem Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. 5 lat temu z mężem wzięliśmy kredyt na zakup mieszkania. Na początku wszystko było dobrze. Spłacaliśmy regularnie nasze zobowiązania wobec banku. Niestety, któregoś dnia mąż uległ wypadkowi w pracy i znacznie uszkodził sobie kręgosłup.

Uszczerbek na zdrowiu był na tyle duży, że musiał przejść na rentę. W oczy zajrzała nam wizja eksmisji. Sama nie byłam w stanie zarobić na spłatę kredytu, a renta męża ze względu na jego młody wiek była bardzo niska. Co prawda dostał odszkodowanie, ale starczyło ono tylko na spłatę części zobowiązania. Nie mieliśmy pomysłu co dalej robić. Pewnego dnia w internecie przeczytałam świadectwo osoby, która dzięki pomocy Matki Bożej Rozwiązującej Węzły wyszła z nałogu alkoholowego.  Zainteresowałam się głębiej tą modlitwą i postanowiłam, że też poproszę Maryję o pomoc. Zaczęłam odmawiać Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w intencji rozwiązania naszych problemów finansowych. W ostatnim 9-tym dniu modlitwy stał się cud. Zadzwoniła do nas dalsza krewna z Warszawy- siostra mojej babci. Prosiła, abyśmy do niej przyjechali, bo chce z nami porozmawiać w bardzo ważnej sprawie. Ciocia była osobą samotną. Nie miała dzieci, a po śmierci męża została sama. W niedzielę udaliśmy się na spotkanie. Ciocia mieszkała w centrum Warszawy w wielkim 3-pokojowym mieszkaniu. Zaproponowała nam mieszkanie w zamian za dożywotnią opiekę. To było coś tak nieprawdopodobnego, jak byśmy wygrali w totolotka ! Ciocię wzięliśmy do siebie, a mieszkanie w Warszawie wynajęliśmy pewnej firmie reklamowej, za które otrzymujemy miesięcznie 5000 zł czynszu. Starcza nam to na spłatę kredytu i jeszcze sporo zostaje. Wierzę,że wszystko zawdzięczamy Matce Bożej Rozwiązującej Węzły. Przez tę modlitwę wszystko jest możliwe ! Pozdrawiam serdecznie !

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2256 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 09 kwiecień 2017 15:23

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności