piątek, 14 lipiec 2017 17:40

Karolina: Nie widzę zmian ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

krzykWitam wszystkich ! Ostatnio odmówiłam dwie nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły. W intencjach nie dla mnie tylko dla mojej mamy. Niestety nie widzę różnicy. Może już jestem zaślepiona, albo wkurzona tym wszystkim. Ogólnie już jakiś czas temu zaczęłam się modlić też nowenną pompejańską. Owszem moje intencje zostały wysłuchane, lub otrzymałam ulgę w cierpieniu jeśli chodzi o pompejankę, ale czytałam kiedyś świadectwo egzorcysty, gdzie pisał, że najsilniejsza i najpotężniejsza jest ta, rozwiązująca węzły.

Więc spróbowałam i jej... No i nie widzę jakichś wielkich łask i spektakularnych zmian... A ludzie tutaj piszą takie piękne świadectwa... Nie wiem czy ja za karę mam odmawiać ich po 10 na jedną intencję? Dopiero zostaną wysłuchane? Jestem młodą osobą, a nie mam chęci do życia, moje życie to wegetacja. Teraz modlę się w intencji nawrócenia człowieka, który już dawno mnie olał, a ja ciągle o nim myślę. Czuję beznadzieje w swoim życiu i żal do Maryi, do Boga. Proszę o modlitwę by coś się zmieniło i proszę nie oceniać mnie źle... ja po prostu czuję się zagubiona.

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3903 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 lipiec 2017 18:05

6 komentarzy

 • Link do komentarza Dariusz poniedziałek, 30 lipiec 2018 22:28 napisane przez Dariusz

  Nie traktuj tej modlitwy jak zaklęcie. To nie jest kwestia tego, że ta czy inna modlitwa "jest mocniejsza" od innych. W pierwszej kolejności skoncentruj się na zbliżeniu do Maryi, otwórz się przed nią i co najważniejsze, módl się z pełną akceptacją tego, że możesz nie zostać wysłuchana. Ponadto może właśnie Najświętsza Maryja Panna właśnie wyprasza Ci pełne rozwiązanie problemu u Pana Boga, a to znaczy, że właśnie może Matka rozwiązuje setki małych spraw w twoim życiu, które dla Ciebie zdają się nie być powiązane z węzłem z twojej intencji a tak naprawdę są przyczyną twojego problemu. Wiara i zaufanie Najświętszej Pani musi być twoją opoką, nie oglądanie efektów. Ja odmówiłem dwie pompejanki. Po każdej z nich problem, który chciałem powierzyć do rozwiązania nasilił się wielokrotnie, czy to powód by zwątpić? NIE, jeśli wytrwasz w wierze, dopiero wówczas otworzysz się na łaskę. Właśnie skończyłem nowennę do Matki rozwiązującej węzły w sprawie z pierwszej pompejanki - problem ustąpił drugiego dnia nowenny. Te modlitwy to nie tajemne reguły, to wiara i gotowość na trwanie przy Bogu, przy Jezusie, przy Duchu Świętym, przy Matce Boskiej jest tym, co sprawia, że Pan Bóg ma miejsce do działania w naszym życiu, przez ręce Maryi Panny. Szczęść Ci Boże

 • Link do komentarza Krzysztof poniedziałek, 14 sierpień 2017 13:12 napisane przez Krzysztof

  Pani Karolino. Dopiero co przeczytałem to świadectwo.
  Z Pani opisu wyczytałem coś na zasadzie "trzy razy poproszę mamę o coś, a mama musi to zrobić, a jeżeli mnie nie wysłucha to ile razy mam prosić?" A to nie tak działa. Nie liczy się ilość. Przede wszystkim trzeba mieć ufność i pokorę. Czyli ufam, że mi pomożesz nawet jeśli ta pomoc będzie inna od tej o którą proszę, to i tak dziękuję. Niech Pani pamięta, że Maryja nie jest taką "skrzynką do spełniania życzeń". Módl się i ufaj.
  Pisze Pani o intencji nawrócenia człowieka który Panią olał. Rozumiem, że kocha Pani tą osobę. Ale być może nie jest Pani on przeznaczony.

 • Link do komentarza monia sobota, 15 lipiec 2017 08:38 napisane przez monia

  Karolinko czasem Bóg potrzebuje tych 20nowenn w jednej intencji nie znamy planów bożych jakby św Monika poddała się po pierwszych modlitwach za syna nie mielibyśmy św.Augustyna ona trwała na modlitwie pomimo braku owoców.

 • Link do komentarza monia sobota, 15 lipiec 2017 08:32 napisane przez monia

  Myśle że powinnaś przeczyrać te świadectwo .http://rozwiazwezly.pl/zdrowie/item/218-choroba-ktora-zmienia-zycie.html

  Zadaj Bogu pytanie co ty konkretnie masz czynić bo Bóg zawsze pomaga tylko my nie przyjmujemy czasem Jego pomocy.Bo wiemy niby lepiej co dla nas dobre ale po pewnym czasie okazuje się ,że nie.  http://rozwiazwezly.pl/zdrowie/item/218-choroba-ktora-zmienia-zycie.html

 • Link do komentarza Preston piątek, 14 lipiec 2017 18:51 napisane przez Preston

  Czesc! Ja obecnie tez modle sie nowenna rozwiazujaca suply, ale w swoich intencjach. Mi bardzo pomogla szczera spowiedz i zal za grzechy, modlitwa unizenia, lezenia krzyzem przed Panem Bogiem i otrzymalem niesamowita laske prawdziwego przebaczenia mi moich grzechow. Zobacz cos na youtube o ks Dominiku Chmielewskim i modlitwie unizenia! To na prawde dziala cuda. Tez bylem zagubiony, ale Bog w tej modlitwie mnie wysluchal i mi przebaczyl.

 • Link do komentarza Gosia piątek, 14 lipiec 2017 18:11 napisane przez Gosia

  Karolino! Piszesz, że modlisz się w intencjach dla Mamy - to bardzo piękne. Jednak z tego, co czytałam i zrozumiałam, Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły odmawia się wyłącznie we własnej intencji, tzn. może być związana z drugą osobą, ale tylko wtedy, kiedy to jest TWÓJ węzeł. Warto, by Mama sama podjęła wysiłek modlitwy, jeśli to tylko możliwe.

  Nie zniechęcaj się brakiem skuteczności - warto pozostawić Maryi swobodę w rozwiązywaniu węzłów, bo może się zdarzyć, że aby rozwiązać Twój węzeł, trzeba najpierw rozwiązać inny. Ja tak miałam przy pierwszej Nowennie.

  Bądź cierpliwa i nie ustawaj w modlitwie, jeśli tylko potrafisz. Życzę wytrwałości i szybkiego rozwiązania Twoich węzłów :-)

  Mam nadzieję, że pomogłam :-)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności