środa, 14 luty 2018 13:22

Kinga: Każda modlitwa zostanie wysłuchana Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(9 głosów)

nowenna9Szczęść Boże. Mam na imię Kinga i piszę swoje świadectwo, aby dać innym nadzieję, że ich modlitwa także zostanie wysłuchana, choć nie zawsze tak, jakby tego chcieli. Jestem introwertykiem i brakuje mi prawdziwych przyjaciół, o co się modliłam. Miałam jedną koleżankę, którą znam od 4 lat, Olę. Sama miała wielu znajomych i przyjaciół, a ja byłam tylko taką koleżanką z doskoku.

Bardzo mi zależało na tej przyjaźni, jej na początku też, potem jej chęć przyjaźni ze mną słabła, aż w końcu zniknęło.

Wiem, że jest aktywna na portalach społecznościowych, komentuje, wstawia zdjęcia. A ja próbowałam do niej pisać, ale na to, by mi choćby zdawkowo odpisać czasu nie miała, choć dla innych czas miała, by z nimi mieć kontakt, co było widać.

W styczniu rozpoczęłam Nowennę rozwiązującą węzły w intencji znalezienia pracy, przyjaciół oraz dobrego i kochającego męża.

Pierwsza nowenna jest w trakcie realizacji, są interesujące i odpowiednie dla mnie (zgodne z wykształceniem, doświadczeniem) ogłoszenia, ale sprawdzam je rozważnie, czytam opinie o pracodawcach, by nie naciąć się, jak miało to miejsce ostatnio.

Druga intencja na razie rozwiązała się na tyle, by pokazać mi, że znajomość z Olą była toksyczna i niszczyła mnie, "żebrałam" o sympatię osoby i jej przyjaźń, która nigdy nie traktowała mnie poważnie. Odcięłam się od niej, by przestała mnie niszczyć psychicznie-to był także znak, bym znalazła czas dla tych, którym naprawdę na mnie zależy i była ostrożniejsza.

Trzecia intencja o miłość na razie się nie rozwiązała, ale czekam i trwam, bo wiem, że cierpliwość popłaca. Jestem świadoma, że Bóg inaczej mógł zaplanować dla mnie życie, ale pokornie biorę to, co mi życie przynosi i wyciągam z tego konkretne wnioski.

Módlcie się, bo mi modlitwa różańcowa dała wiele dobrego. Bóg zapłać.

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3329 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 luty 2018 13:39

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności