piątek, 04 maj 2018 16:26

Izabela: Ta nowenna działa cuda Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

nowenna 50Szczęść Boże, chciałam złożyć świadectwo z odmówionych nowenn do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Maryja pomogła mi za każdym razem. Wyprosiła uzdrowienie mojego poczucia własnej wartości, całej mojej trudnej historii, zdrowia, miłości, zakończenia trudnej relacji, szczęśliwej operacji, uzdrowienia z nerwicy, lęków, rozwiązała problem z domem, pomogła ułożyć moje życie, wzmocniła moją więź z Bogiem.

Wyprosiła łaskę wewnętrznej przemiany, dobrej pracy, zgody na zdiagnozowanie i pobyt w szpitalu dla mamy, wyprosiła rozwiązanie wielu węzłów mojego życia i życia bliskich mi osób, także przeżycia szczęśliwie choroby i odejścia do Pana dla dziadziusia.

Dziękuję Ci Maryjo za Twoje łaski. Święty Józef również jest cudownym patronem, za wstawiennictwem którego warto się modlić, choć moja sytuacja była naprawdę ciężka św. Józef, Maryja i Pan Bóg pomogli i nadal pomagają mi we wszystkim i aktualnie jest już dobrze i w miarę stabilnie.

Dziękuję Wam z całego serca i polecam odmawiać nowennę każdemu.

Przepraszam Najświętsza Panienko, że dopiero teraz składam to świadectwo i za pominięcie wielu łask, niektórych już nawet nie pamiętam, ale wiem, że Matka Boża pomogła mi w KAŻDEJ sprawie w której się modliłam.

Nie zniechęcajcie się, czasem trzeba poczekać, ale naprawdę warto. Ta nowenna działa cuda i zwycięża wszelkie zło.

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3738 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 maj 2018 16:40

3 komentarzy

  • Link do komentarza ula wtorek, 15 maj 2018 19:09 napisane przez ula

    Dziękuję za odpowiedź, prawda, warto wierzyć i zaufać Bogu, chociaż czasem ciężko w tym życiu, co do św. Józefa też się zgadzam, również życzę wszystkiego dobrego:)

  • Link do komentarza Izabela niedziela, 13 maj 2018 11:00 napisane przez Izabela

    Z reguły jedną nowennę na jeden węzeł, ale przyznam, że czasem zdarzyło się odmówić dwie nowenny w tej samej lub podobnej sprawie. Najważniejsze to nigdy się nie poddać, dopiero z czasem zobaczyłam jak te węzły powoli cały czas zostawały rozwiązywane,choć czasem od razu chciałoby się zostać wysłuchanym warto być cierpliwym ( zdarzało się,że Maryja rozwiązała mój węzeł jeszcze podczas odmawiania ) dla Boga nie ma nic niemożliwego. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

  • Link do komentarza ula sobota, 05 maj 2018 18:15 napisane przez ula

    Dziękuję za świadectwo. Czy mogłabym wiedzieć ile nowenn poświęcałaś na jeden węzeł, czy zdarzało się, że więcej niż jedną?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności