Wydrukuj tę stronę
czwartek, 10 maj 2018 15:46

Elżbieta: Pomoc w sprzedaży obrazów Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

Nowenna Pompejańska świadectwa1Przepraszam, Maryjo, że dopiero teraz składam to świadectwo. Nowenn do Matki Boskiej rozwiązującej węzły odmówiłam kilka, a jedna została w niesamowity sposób spełniona. Modliłam się w sierpniu 2016 roku o rozwiązanie węzła hamującego sprzedaż moich obrazów. Ponieważ wystawiam moje obrazy na portalu OLX i reklamuję też w innych miejscach, nagle od stycznia 2017 roku zaczynali się zgłaszać klienci.

Co miesiąc sprzedawałam po jednym lub dwa. W czerwcu zgłosił się nawet klient, który przyjechał do mnie i mało tego, że kupił kilka na miejscu ,to jeszcze zamówił kilka, jeden dużego formatu.

Chciałam przede wszystkim pozbyć się tych namalowanych, żeby malować następne, a tu taki cud. Nie wiem jak znalazłam czas na malowanie, zajmuję się wnukami.

Uwieńczeniem tego cudu był fakt, że w grudniu przypadkiem dałam obraz na konkurs i zdobyłam 2 nagrodę. Uważam ,że ten obraz nie był za dobry, taki przeciętny, kolejny cud. Zawdzięczam to Maryi.

Inne nowenny odmawiałam głównie w jednej intencji i jeszcze nie zostały wysłuchane. Wiem, że rozwiązanie tego węzła wymaga czasu, ale ufam Maryi.

Matko Boska Rozwiązująca węzły dziękuję Tobie z całego serca. Jestem niesamowicie wdzięczna. Twoja czcicielka. Bogu niech będą dzięki !!!

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2428 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 16:03