niedziela, 13 maj 2018 07:04

Dziękująca: Ogromna siła nowenny Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

nowenna9Szczęść Boże. Moje świadectwo nie będzie pełne fajerwerków, bo nie o to uważam chodzi. Nowenna to nie sztuczki i rozwiązywanie na zawołanie, lecz przeogromna moc Mamy Maryi i Jej Syna, to rozmowa i powierzanie Im tego co boli, trapi czy nie jest po ludzku do ogarnięcia, zwyczajnie nie mamy pomysłu, siły albo po ludzku już wszystko wyczerpaliśmy...został tylko a może aż Dobry Bóg i Kochana Mama, którzy za nic nie pozwolą nam tkwić w bólu jeśli tylko Im się oddamy, powierzymy, tylko czekają na nasze otwarcie serca dla Nich.

Może czasem dłużej może krócej, ale zawsze wysłuchują tego z czym przychodzimy, tego co Im powierzamy, zawsze maja dla nas czas i rozwiązanie choć czasem musza nam się powolutku otworzyć oczy.

Na Nowennę do MBRW trafiłam odmawiając Nowennę Pompejańską-i wiem nie ma przypadków, lecz dobry Bóg zsyła nam wszystko we właściwym czasie, także mądrze nam podpowiada -jak mi z tą nowenną. To wspaniały czas rozmowy z Mama.

Odmówiłam wiele nowenn prosząc o rozwiązania węzłów (moich lub innych osób) mniejszych lub większych, czasem takich z którymi nie umiałam sobie poradzić i bardzo ciążyły. Jedne zostały rozwiązane, a na inne myślę, że przyjdzie pora we właściwym czasie.

Wiem że to, tak jak wspomniałam nie sztuczki, a wielka moc i siła modlitwy powodują, że Mama pomaga i cierpliwie rozwiązuje wszelkie nasze supły.

Ufajcie proszę i pozwólcie się prowadzić Mamie i Panu Jezusowi mówiąc z całego serca gdzieś może po cichutku, by się zajęli naszymi problemami, a tak się stanie. Jezus, Maryja i Józef - Święta Rodzina, opiekują się nami w każdym czasie.

Wszystkim czytającym życzę błogosławieństwa i opieki św. Rodziny. Pamiętajcie-nigdy nie wątpcie!

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3008 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 maj 2018 07:21

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności