piątek, 29 czerwiec 2018 16:17

Weronika: Rozwiązanie węzła złej znajomości Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(16 głosów)

nowenna 50Dzień dobry!

Chciałam z Wami się podzielić świadectwem w jaki sposób Maryja pomogła mi poprzez tą modlitwę.

Kilka lat temu modliłam się Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, aby pomogła mi zerwać złą znajomość z pewnym mężczyzną , który mnie zniewolił i wywierał na mnie zły wpływ.

Tkwiłam w tej znajomości sporo czasu i nie mogłam w ogóle od tego człowieka się uwolnić , ponieważ mieszkał blisko mnie, mieliśmy wspólnych znajomych i ciągle musiałam go widywać.

Dopowiem tylko, że był on bardzo zniewolony przez alkohol i narkotyki plus nieczystość z różnymi kobietami.

Tkwiłam w tej znajomości i zaczęłam się zmieniać na gorsze, ponieważ on umiał tak mną zmanipulować, że kompletnie traciłam rozum.

Źle mnie traktował, cierpiałam przez niego. Doszło do tego momentu, że zaczęłam palić z nim marihuanę( mimo że jestem przeciwko wszelkim używkom i nałogom).

Nie wiem dlaczego, ale nie umiałam zerwać z nim znajomości mimo, że wiedziałam, że nie powinnam z tym człowiekiem się zadawać, bo jest daleko od Boga i Kościoła.

Dowiedziałam się o tej nowennie przypadkowo od znajomej mojej mamy i zaczęłam się modlić, żeby Maryja pomogła mi zerwać tę znajomość ,która zaczynała mnie niszczyć psychicznie i emocjonalnie.

I stał sie cud !! Podczas gdy kończyłam 3 nowennę, Maryja dała mi siłę i odwagę, której nie miałam wcześniej, aby zerwać kontakt i znajomość z tym mężczyzną, i tak się stało.

Od 4 lat jestem wolna od tego człowieka, mimo, że mieszkamy blisko siebie. Zerwałam wszelki kontakt z nim i czuję się z tym dobrze. Po prostu mi to odeszło.

Maryja swoją matczyną dłonią przerwała ten zniewalający mnie węzeł i wysłuchała mojej prośby, co do słowa.

Dziękuję Ci Maryjo za wszelkie łaski jakimi mnie obdarzasz, i że mimo moich słabości mnie nie opuszczasz.

Wszystkim polecam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Zaufajcie Maryi, Ona Wam pomoże i rozwiąże zniewalające Was węzły.

Bóg zapłać wszystkim za te świadectwa, one dają mi nadzieję...Teraz modlę się w innej intencji i z ufnością czekam, aż Mateńka rozwiąże moje trudności, które jej zawierzyłam.

Chwała Panu i Mateńce Przenajświętszej. Amen

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3499 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 czerwiec 2018 16:29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności