wtorek, 10 lipiec 2018 15:53

Weronika: Zaliczenie trudnego egzaminu Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

MaryjaSzczęść Boże.
To jest moje drugie świadectwo. Chciałabym, aby wszyscy poznali dobroć naszej Najukochańszej Mateczki.
W ubiegłym roku 2 razy nie zdałam egzaminu w konsekwencji czego musiałam powtarzać rok. Jeśli w czerwcu nie zdałabym tego egzaminu znów nie zaliczyłabym roku i zostałbym skreślona z listy studentów.

Była to dla mnie stresująca sytuacja, wiec postanowiłam rozpocząć nowennę. I w tym momencie muszę szczerze przyznać, że były to jedne z najgorszych 9 dni w moim życiu.

Cały czas kłóciłam się z mężem, rano nie miałam siły wstać z lóżka, zostałam niesłusznie oskarżana przez siostrę mojego męża. Bardzo mnie to zabolało, ponieważ powiedziała nieprawdziwą rzecz o mnie w całej rodzinie mojego męża. Łzy cały czas spływały mi po policzkach.

Nagle zaczęłam przypominać sobie wszystkie błędy z przeszłości, rozpamiętywać tylko złe momenty itd. W sumie to praktycznie nie miałam siły się uczyć przez te wszystkie sytuacje. Na różańcu również bardzo ciężko było mi się skupić.
Jednak stał się cud!
Zdałam ten bardzo ciężki egzamin! Wiem, że jest to zasługa Maryi, ponieważ w tym dniu szczególnie odczułam jej obecność I wszystko zadziałało na moją korzyść. Usiadłam w dogodnym miejscu i miałam możliwość konsultacji z koleżanką, nie pomyliłam sal (w tamtej chwili było zamieszanie, ponieważ obok siebie odbywały się jeszcze inne egzaminy) a dużo osób niestety się pomyliło i w konsekwencji tego musieli napisać egzamin z ograniczonym czasem.
Jestem wdzięczna Maryi z całego serca!   Módlcie się tą nowenną!

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 1759 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 lipiec 2018 16:12

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności