sobota, 14 lipiec 2018 15:13

Damian: Nawrócenie po latach Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(16 głosów)

nowenna222Szczęść Boże.
Po kilkunastu latach przerwy w relacji z Bogiem(spowodowanej zbudowaniem własnych murów opartych na byciu więźniem swojego ego, wyobrażeń i innych ograniczonych ludzkich strukturach umysłu) rozpoczął się gwałtowny proces mojego nawrócenia.

Było sporo obaw, wymówek, wysiłku, wewnętrznej walki(z samym sobą i nie wykluczam, że ze złym duchem również) abym w ogóle wybrał się po takiej przerwie do Spowiedzi i Komunii Świętej.

Jestem w pełni przekonany, że bez pomocy Matki Bożej, samemu nie dałbym sobie rady.

Dzięki Waszej stronce oraz innym osobom ewangelizującym, głoszącym Dobrą Nowinę w internecie dowiedziałem się o Nowennie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły i za to wszystkim Bóg zapłać.
Po odmówieniu Nowenny węzeł hamujący mnie przed pełnym nawróceniem się, pójściem do kościoła, wyspowiadaniem się i przyjęciem Komunii Świętej poluzował się i puścił na tyle, że zdołałem to wszystko zrobić i doprowadzić do końca.

Po przyjęciu Sakramentów poczułem ciepło w okolicach splotu słonecznego, cudowny pokój w sercu i większy spokój ducha w życiu.

Umocniło mnie to w nawróceniu pokazując, że zmierzałem we właściwym kierunku. Podbudowany tym wszystkim i pełen wdzięczności i pokory do Marii zacząłem również odmawiać bardziej wymagającą Nowennę Pompejańską oraz czytać różne Orędzia np z Medjugorje i wprowadzać je w czyn.

To niesamowite jak modlitwy różańcowe potrafią być mocne i potężne w swym działaniu przeciw szatanowi i jego pokusom. Maryja nie odwraca głowy nawet od największych grzeszników i nie pozostawia, nie odrzuca nikogo kto się do Niej z ufnością i wiarą dziecka zwraca o pomoc czego sam jestem świadkiem i przykładem.

Z perspektywy czasu coraz mocniej, wyraźniej widzę jak Maryja powoli i stopniowo, ale bardzo konsekwentnie prowadziła mnie i prowadzi do Swojego Syna Jezusa Chrystusa. Stałem się na nowo osobą wierzącą i w przyszłości nie wykluczam pogłębienia wiary w sposób jeszcze bardziej radykalny oddając i zawierzając się w pełni Marii(w oparciu o materiały według św Ludwika Marii Grignion de Montfort).

W podziękowaniu dla Was oraz mojej kochanej Matki Przenajświętszej w Niebie piszę to świadectwo. Z Panem Bogiem.

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2887 razy Ostatnio zmieniany sobota, 14 lipiec 2018 15:27

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności