niedziela, 02 grudzień 2018 08:27

Magdalena: Cudowne łaski Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

pracaNowennę próbuję odmawiać od ok. 1,5 roku. Nie zawsze udaje mi się ja dokończyć. Na pierwsze świadectwo musiałam czekać aż 8 miesięcy. Odmawiałam modlitwę w grudniu a łaskę otrzymałam w sierpniu następnego roku (nowennę skończyłam). Było to dla mnie niesamowite przeżycie, gdy w końcu doświadczyłam czegoś o co się modliłam i w gruncie rzeczy już dawno straciłam nadzieję, że będę mogła to wyprosić.

 

Jednak Maryja znów udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i za to serdecznie jej dziękuję.

Drugie świadectwo to świadectwo łaski jaką otrzymałam pomimo niedokończenia nowenny. W moim przypadku chodziło o zaliczenie wymagającego przedmiotu na studiach.

Nowennę rozpoczynałam parę razy jednak nie byłam w stanie jej dokończyć. Muszę również zaznaczyć, że ja osobiście mam duże trudności gdy zaczynam odmawianie nowenny, nagle bardzo dużo spraw się komplikuje oraz popadam w psychiczny dołek. A jeszcze większe trudności mam aby w ogóle ją zacząć. Maryja jednak pomogła mi mimo, że nie skończyłam tej nowenny. Jestem jej za to bardzo wdzięczna i wiem, że to jej zasługa.

Podzieliłam się swoimi spostrzeżeniami ze znajomymi i zauważyłam, że oni również popadają w stany zniechęcenia, obniża się ich nastrój oraz nachodzą ich myśli w stylu: ,, to niepotrzebne, nie ma sensu się modlić''. To wszystko wina złego ducha. Także nie poddawajcie się i odmawiajcie różaniec.

Może tym świadectwem zachęcę kogoś do próbowania odmawiania nowenny i nie zniechęcania się gdy nie widzimy żadnych łask po jej odmówieniu.

Na wyproszenie łask jak widać czasami trzeba poczekać bardzo długo, choć to po ludzku jest niewyobrażalnie trudne, a czasami otrzymujemy je jako dar pomimo, że nie wytrwaliśmy w całej nowennie. Widocznie Bóg i Maryja wiedzą najlepiej jaka pora jest dla nas najlepsza.
Z Bogiem

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3165 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 02 grudzień 2018 08:44

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności