Miłość

Miłość (45)

piątek, 02 grudzień 2022 08:46

Patrycja: Teraz jestem szczęśliwą małżonką

Napisał

Nowenna Pompejańska świadectwa1Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja nasza Mama.
Modliłam się tą nowenną kilka lat temu, czułam się przynaglona do napisania świadectwa jak Maryja rozwiązała węzeł o który się modliłam.

Teraz przyszedł ten czas i dzielę się owocami modlitwy.
Byłam już dojrzałą kobietą i cały czas modliłam się o dobrego męża.

niedziela, 06 listopad 2022 16:18

Oliwia: Maryja czyni cuda

Napisał

serce2Szczęść Boże. Po zerwaniu z chłopakiem miałam dość mocne poczucie winy. Dopiero po rozstaniu zdałam sobie sprawę, ile on dla mnie znaczy, ale było już za późno.

Próbowałam naprawić relacje swoimi siłami, ale bez skutku, stwierdziłam więc, że sama nie dam rady i sięgnęłam zarówno po Nowennę Pompejańską jak i Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

wtorek, 28 czerwiec 2022 11:49

Bella: Cud powrotu ukochanego mężczyzny

Napisał

Nowenna pompejańska 8Szczęść Boże.
Kochani podobnie jak Wy zanim przystąpiłam do odmawiania Nowenny Rozwiązującej Węzły zastanawiałam się, czy moja modlitwa zostanie wysłuchana, czy jestem godna, czy prośba o ukochaną osobę nie jest zbyt błaha, ale Maryja jest niesamowita i cudowna, wysłuchała mnie. Widziała moje przepłakane noce i dni, mój ból i cierpienie i przyszła mi z pomocą.

wtorek, 08 luty 2022 09:07

Żaneta: Modlitwa o powrót ukochanego

Napisał

05Szczęść Boże,
Chciałabym podzielić się swoim świadectwem i łaską, jaką otrzymałam za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Rozwiązującej Węzły.

Moja historia pewnie jest bardzo podobna do wielu innych zawikłanych historii miłosnych, a jednak obiecałam i sobie, i Matce Bożej, że taką nadzieję, bez względu na wynik moich modlitw pozostawię dla innych cierpiących dusz.

wtorek, 25 styczeń 2022 16:49

Marta: To nie przypadek

Napisał

Nowenna pompejańska 8Szczęść Boże!

Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem działania Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

Nowennę znalazłam przypadkowo, szukając rozwiązania przykrej dla mnie sytuacji związanej z byłym mężczyzną, z którym wówczas przestałam się spotykać. Pomimo rozstania pewne sprawy nie zostały rozwiązane, a w moim sercu czułam ciągły smutek, byłam bliska rozpaczy.

sobota, 15 styczeń 2022 18:09

Ania: Modlitwa w intencji byłego ukochanego

Napisał

serce2Szczęść Boże!
Nigdy nie byłam osobą gorliwie modlącą się - zwłaszcza w zeszłym roku modlitwa zeszła na dalszy plan, była niechlujna, często w myślach i niepełna.

W maju zeszłego roku odnowiłam kontakt z chłopakiem, którego kocham już ponad 10 lat, a który zdążył się ożenić i rozwieźć. Związaliśmy się ze sobą, a ja nie mogłam być szczęśliwsza - moje największe marzenie się spełniło.

niedziela, 26 grudzień 2021 13:23

Joanna: Modlitwa za przyjaciółkę

Napisał

1977Szczęść Boże!
Odmówiłam kilka nowenn do Maryi i nigdy się nie zawiodłam. Obiecałam sobie, że po skończonej ostatniej nowennie prześlę świadectwo dla pokrzepienia innych osób z problemami.

Modliłam się w intencji przyjaciółki, która od kilku lat żyła w toksycznym związku, o to, żeby była szczęśliwa.

wtorek, 26 styczeń 2021 18:40

Emilia: Walczę o moją miłość

Napisał

Nowenna pompejańska 8Szczęść Boże, mam na imię Emilia i mam 19 lat.

O Nowennie dowiedziałam się od mojej babci. Moją przygodę z Nowenną zaczęłam kiedy 1 listopada po 2 i pół roku związku zostawił mnie mój ukochany chłopak.

Zawalił mi się świat, bo jakiś czas temu zaczęliśmy planować wspólną przyszłość. Dlatego postanowiłam walczyć o moją miłość.

czwartek, 19 listopad 2020 16:15

Joanna: Toksyczny związek

Napisał

05Zdecydowanie zbyt długo zwlekałam z napisaniem świadectwa działalności Maryi w moim życiu.

Od zawsze czułam jej opiekę nad sobą, nawet wtedy, kiedy moje życie było bardzo dalekie od nauk Jej Syna.

Kiedy uważałam, że wiem wszystko najlepiej... Trudne relacje z rodzicami, którzy nie potrafili okazywać uczuć tak jakbym chciała i wiele innych rzeczy uwikłały mnie w niesakramentalny związek z rozwodnikiem.

piątek, 23 październik 2020 05:35

Piotr: Odzyskana miłość

Napisał

Nowenna pompejańska 8Dzień dobry. Chciałem podzielić się świadectwem po odmówieniu dwóch nowenn do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

W lutym rozstałem się z dziewczyną. Mam 29 lat, więc rozstania się już przechodziłem, jednak tutaj ból był nieopisany. Planowaliśmy ślub, wspólne życie. Dziewczyna była moim ideałem, wspólnie dzieliliśmy wiarę.

poprz.1234nast.
Strona 1 z 4

Facebook

Społeczności