piątek, 20 listopad 2015 18:32

Joanna: Modlitwa o miłość Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Nowenna Pompejańska świadectwa1Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny. Miałam 34 lata. Byłam samotna od prawie 10 lat. Po tym jak kiedyś zostałam skrzywdzona przez bliską mi osobę nie potrafiłam przez te wszystkie lata nikomu zaufać. Z czasem jednak zaczęła doskwierać mi samotność. Stała się wręcz nie do zniesienia.

Byłam dziwakiem, który chodzi tylko do pracy, wraca z niej i nie ma się do kogo odezwać.

Pewnego dnia przypadkowo w internecie trafiłam na stronę o Nowennie Pompejańskiej. Ludzie opisywali tam swoje niezwykłe historie związane z tą modlitwą. Postanowiłam, że ja też spróbuję.
Mniej więcej w połowie części błagalnej w pracy pojawił się nowy pracownik. Młody, przystojny, inteligentny mężczyzna. Widziałam jak koleżanki „ślinią" się na jego widok. Ktoś taki jak ja nie miałby szans u takiego faceta.
Mijały dni, potem tygodnie, a ja wciąż modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej. Dzień po zakończeniu Nowenny śniło mi się, że Matka Boża okrywa mnie jakąś białą szatą. Jeszcze tego samego dnia ten fajny facet z naszej pracy o imieniu Robert zaprosił mnie na lunch.
To wszystko działo się dwa lata temu. Dzisiaj Robert jest moim chłopakiem. Za kilka miesięcy planujemy ślub.
Dziękuję Matko Boża za wszystkie błogosławieństwa otrzymane przez Twoje wstawiennictwo. Teraz każdego dnia staram się robić coś dobrego dla ludzi, którzy są wokół mnie i unikam grzechu.

Czytany 4024 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 listopad 2015 18:52

1 komentarz

  • Link do komentarza Magda wtorek, 02 styczeń 2018 11:20 napisane przez Magda

    SUper pięknie Bóg pomaga!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności