środa, 30 listopad 2016 08:02

Anna: Prawdziwa miłość Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(11 głosów)

rozwiazwezly 3Opowiem Wam bardzo pouczającą historię. Byłam kiedyś w związku z młodym, przystojnym chłopakiem. Mimo, iż dużo pił, pożyczał ciągle ode mnie pieniądze i nie oddawał ich, oraz często robił awantury, to wydawało mi się, że wciąż go kocham, dlatego ciągle modliłam się do Matki Bożej o to, aby nasz związek przetrwał, i żeby chłopak się zmienił.
Kiedyś przypadkowo w internecie przeczytałam informację o modlitwie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Postanowiłam, że się pomodlę o pokój w naszym związku.

Niestety, w ostatnim dniu Nowenny dowiedziałam się o zdradach mojego chłopaka. Strasznie to przeżyłam. Zerwałam z nim wszelkie relacje. Minęło wiele miesięcy, zanim wyszłam do ludzi. Czułam się bardzo samotna, więc któregoś dnia znowu zaczęłam modlić się tą przepiękną Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, o poznanie kogoś, o gołębim sercu.

Po dwóch dniach modlitwy, ten Ktoś zapukał do mojego domu. Był nim nasz nowy listonosz. W jego oczach zobaczyłam niebo. Pokazał mi zupełnie inne życie. Dziś jest moim mężem, dobrym ojcem dla naszej niedawno narodzonej córeczki.

O swoim byłym chłopaku wspominam z żalem zmieszanym z obrzydzeniem. Podobno trafił do więzienia za jakieś oszustwa, ale tak naprawdę to mnie już nie obchodzi. Wiem, że to dzięki modlitwie do Matki Bożej jestem dzisiaj tak szczęśliwym człowiekiem. Czy to nie cud ?

Czytany 9992 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 grudzień 2016 09:06

3 komentarzy

 • Link do komentarza Prawda sobota, 09 wrzesień 2017 19:10 napisane przez Prawda

  Cud będzie dopiero wtedy, gdy zamiast nienawiści wpuścisz do swojego serca Ducha Świętego. A On nie mieszka tam, gdzie ktoś patrzy na kogokolwiek z obrzydzeniem - to znaczy, że nie ma w sobie Bożej miłości, że ni potrafi i nie chce przebaczać. A jeśli nie przebacza, to i Bóg mu nie przebaczy. Inaczej mówiąc, Twoja spowiedź, dopóki nie odważysz się przyznać uczciwie, że źle postępujesz, że nie jesteś taka wspaniała, jak Ci się wydaje, i nie weźmiesz odpowiedzialności za całe zło (także krzyki na kogoś), które uczyniłaś też temu byłemu chłopakowi, dopóki wszystkim z serca nie wybaczysz, tak długo z Bogiem iść nie będziesz.

 • Link do komentarza Ania środa, 10 maj 2017 09:38 napisane przez Ania

  ja tez sie tak pomodle, obecnie jestem w zwiazku i chlopak ma dobre serce ale nie koniecznie traktuje mnie powaznie. widze teraz wszystko dzieki Matence:)

  Zawsze mnie ratuje w potrzebie. :)

  Marze o dziecku i pełnej rodzinie. źle trafiłam. ale wierze ze nic sie nie dzieje bez powodu:)

 • Link do komentarza Karolina wtorek, 11 kwiecień 2017 20:17 napisane przez Karolina

  Gratuluję Ci i życzę Bożego Błogosławieństwa, ale czy to, że tak patrzysz na swojego byłego chłopaka jest według Ciebie dobre? Myślę, że powinnaś modlić się o łaskę wybaczenia i o niego samego... Skoro wiesz jak grzeszył i że upadł to pomódl się i za niego. Wiedz, że Bóg wszystko widzi, a modlitwa za kogoś, tym bardziej za kogoś, kto Cię skrzywdził będzie wynagrodzona stukrotnie. Z Bogiem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności