sobota, 23 wrzesień 2017 07:26

Marta: Teraz jestem szczęśliwa ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(26 głosów)

smutekSzczęść Boże. Chciałabym opowiedzieć o tym, jak kiedyś pomogła mi Maryja Rozwiązująca Węzły. Stało się to 5 lat temu. Byłam szaleńczo zakochana w facecie z odległej o 300 km Warszawy. Ale kilometry nie powstrzymały naszej miłości. Codziennie godzinami rozmawialiśmy przez telefon, a w weekendy się spotykaliśmy. W sylwestra dał mi piękny pierścionek i poprosił o rękę. Byłam szczęśliwa. Wszyscy nasi przyjaciele mówili o naszej pięknej miłości.

 

Mój chłopak powiedział, że chce nam zorganizować niepowtarzalny ślub i wesele.

Kilka miesięcy przed ślubem, byłam z nim na firmowej imprezie w stolicy. Odkryłam tam, że ma inną dziewczynę. Nie można wyrazić słowami tego co czułam. Co zrobiłam ? Nic !!! Płakałam przez wiele dni w poduszkę i czekałam kiedy umrę !

Tak minęły dwa miesiące. Kiedyś moja mama weszła do pokoju i położyła mi pewien obrazek na łóżku. Co to, zapytałam ? To Matka Boża Rozwiązująca Węzły – powiedziała. Byłam w kościele doradzić się jak Ci pomóc, wtedy siostra zakonna przyniosła mi ten obrazek - dodała.

Po chwili zaczęłam rozmawiać z Maryją. Nie, nie prosiłam o nic, po prostu opowiedziałam jej o wydarzeniach w moim życiu i o bólu jaki czuję w sercu. Później w internecie znalazłam treść Nowenny i odmówiłam ją w intencji o pokój myśli.

Po jakimś czasie zaproponowano mi pracę, o której zawsze marzyłam. Tam poznałam wspaniałego mężczyznę, który zamienił moje życie w prawdziwą bajkę. A pięć miesięcy temu pobraliśmy się.

Dziękuję, moja droga Matko, za takie szczęście ! Dziękuję za to, że pojawiłaś się w moim życiu i sprawiłaś, że jestem szczęśliwa ! Proszę, chroń mnie i moją rodzinę ! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego ! Amen !

 

 

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4632 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 wrzesień 2017 07:40

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności