poniedziałek, 04 grudzień 2017 18:15

Maria: Rozwiązany węzeł małżeński? Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

05Postanowiłam, że niezależnie od tego, jak zawiąże się sytuacja, dam Świadectwo. Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły zaczęłam odmawiać 13 listopada i ukończyłam 21 listopada. Intencją było rozwiązania węzła braku miłości, braku szacunku, braku pobożności w moim jakże krótkim Małżeństwie. Ostatniego dnia Nowenny udaliśmy się do księdza-egzorcysty. Mąż również się pojawił, już sam ten fakt był nieprawdopodobny. Ksiądz powiedział nam, iż ciążą na nas związki z okultyzmem.

 

Kilka razy zgodziłam się powróżyć ulicznej cygance. Nie zdawałam sobie wówczas sprawy, jak te wróżby zaciążą na moim życiu.

Przestrzegam wszystkich z całego serca i ze wszystkich sił - uciekajcie na widok kart, horoskopów, cyganek, jasnowidzów i innych szarlatanów nie mających związku z Kościołem! Żniwo, jakie zbieram, jest potworne, mimo że sama nigdy nie parałam się magią czy innymi czarami.

Po wyjściu od księdza i krótkim rytuale oczyszczającym mąż powiedział, że choćby stu księży odprawiło nad nim milion rytuałów, on nigdy do mnie nie wróci. Znowu wpadł w wir imprez, odnowił kontakt z bezbożnym kolegą, który namawiał go niegdyś do zdrad, trójkąta i który nic nie robi sobie ze swej żony. Ucieka na mój widok, unika bliskości, nie odpowiada na telefony.

Wiem, że bolączką i wielkim grzechem naszego małżeństwa jest to, że nie korzystaliśmy z Sakramentów. Jak gdyby samo zawarcie Małżeństwa i nieregularne chodzenie do kościoła miało nas zbawić. Jesteśmy młodymi ludźmi, mamy małe dziecko, od samego początku jest źle. Wzięłam ślub z miłości, mąż - jaki twierdzi - dla dziecka.

Wczoraj rozpoczęłam Nowennę do Najdroższej Krwi Chrystusowej, ale dziś już nie mam siły jej dokończyć. Wiem, że Bóg i Maryja to nie skrzynki życzeń, starałam się modlić szczerze i bezinteresownie - moja wiara jest jednak bardzo krucha. Daję to Świadectwo, aby powiedzieć innym, by dbali o wspólną modlitwę w małżeństwie i przyjmowanie Sakramentów. Żeby nie musieli stanąć przed wizją rozwodu w swoim życiu, żeby się opamiętali, nim będzie za późno!

Ze wszystkich sił walczę o Małżeństwo, jednak widząc, jak mąż przede mną ucieka, rzadko odwiedza dziecko, najprawdopodobniej próbuje współżyć z innymi kobietami (już raz mnie zdradził), nie mam już sił modlić się o zbawienie jego duszy. Wiele razy szantażowałam męża rozwodem, aby zmusić go do zmiany jego osoby. W swej pysze nie wiedziałam, że zmiany powinnam rozpocząć przede wszystkim od zmian swojego serca.

Myślałam, że miłość musi być gwałtowna, szalona, obsesyjna, skażona przez cierpienie i wyrzeczenia. Dziś wiem, że Miłość nie ma nic wspólnego z moją dawną - romantyczną - definicją miłości. Nie zdawałam sobie sprawy, nie wiedziałam wówczas, jak bardzo nie będę chciała rozwodu.

Szukając Boga ponownie, wracając niczym zbłąkana owca, musiałam skonstatować, że życie po rozwodzie praktycznie skazane jest na potępienie. Jak ciężko będzie żyć, być zaślubioną na wieczność duszy mężczyźnie, z którym na ziemi nie będzie już dane się połączyć.

Najdroższe Małżeństwa, módlcie się razem, nie ustawajcie w modlitwie, nie dopuście do wyrwy w Waszym wspólnym Sercu, w której zagnieździ się Zły!

 

 

 

 

 Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4167 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 grudzień 2017 18:35

11 komentarzy

 • Link do komentarza Maria sobota, 05 styczeń 2019 07:02 napisane przez Maria

  Kochana, cokolwiek się stanie, najważniejsze jest to, by ta cała historia miała "happy end". Byście ostatecznie spotkali się w Niebie z Mężem. Módl się za niego, za samą siebie, za Was, za Wasze dziecko. Nie ustawaj. Bądź zawsze blisko Boga (duchowo, fizycznie - w przyjmowaniu Komunii). Bóg w Swojej nieskończonej Mądrości wie, jaki ma dla Was plan. Świadectwo Twojej wierności jest cennym prezentem dla Waszego dziecka, jak też dla wszystkich innych ludzi. Życzę wytrwałości, Mario!

 • Link do komentarza Maria niedziela, 29 lipiec 2018 16:51 napisane przez Maria

  To ja - Maria, autorka tego świadectwa. Odmówiłam dziesiątki nowenn- rozwiazujacych węzły , do św. Józefa, do św. Rity, do św. Antoniego, do św. Judy Tadeusza, do Boga Ojca, do św. Szarbela, do św. Jana Pawła II, do św. Ojca Pio, dziesiątki różnych litanni, koronek, prawie całą Nowenne Pompejanska. Płakałam , wylam i blagalam - o odratowanie, o uzdrowienie , o odbudowane tego Małżeństwa. Małżeństwo nie zostało odratowane, mąż wyjechał za granicę, układa tam sobie życie - praktycznie zerwał kontakt. Dlaczego to pisze ? Bo zostałam ja - połamana, samotna, rozzalona, ale wciąż się modlę. Bóg Ojciec wobec każdej duży ma piękny Plan. Nie przestaje wierzyć, że mój się kiedyś zisci. Jeśli Wasze małżeństwa zostają odratowane w wyniku Waszych modlitw - niech nie będzie krańca świata, w którym o tym nie powiecie. Wierzcie i nie dajcie się zawrócić z drogi. Jeśli Bog z nami - to któż przeciwko nam ?

 • Link do komentarza Iwa poniedziałek, 05 luty 2018 17:38 napisane przez Iwa

  pomodle sie w intencji WAszweO MALZENSTWA
  Iwa

 • Link do komentarza Paulina sobota, 20 styczeń 2018 16:32 napisane przez Paulina

  Szczęść Boże. Ja również walczę o Małżeństwo. Maż w ogóle się odciął ode mnie i od Corki. Pół Roku ani jednego dobrego słowa. Odmawiam Nowenne Pompejanska. Inne krótsze Modlitwy Nowenne do Krwawych Lez i ufam na tyle moco na ile potrafię że Matka Boza Wie lepiej jak to rozwiązać i uprosila Laski dla Naszego Małżeństwa tak jak w Kanie Galilekkiej na Weselu. Odmawiam też Nowenny do Matki Bozej Rozwiazujacej Wezly i po kolei przedstawiam Maryi prośby o rozwiązanie tego wszystkiego co może przeszkadzać w Szczęśliwym życiu i budowaniu Szczęśliwego Zgodnego Małżeństwa. Pomimo że Maz jeszcze nie wrocil dostałam wiele łask między innymi dużo więcej spokoju w miejsce rozpaczy łaskę nawrócenia i inne. Polecam nie ustawach w Modlitwie nawet jeśli wydaje się że jest gorzej na ludzki Rozum.

 • Link do komentarza ona wtorek, 19 grudzień 2017 20:57 napisane przez ona

  ja także polecam Nowennę Pompejanska

 • Link do komentarza Maria niedziela, 17 grudzień 2017 09:47 napisane przez Maria

  Kochani, na Nowenną Pompejańską jestem jeszcze zwyczajnie zbyt słaba. Nie ustaję w Modlitwie (Nowenna do Najdroższej Krwi, liczne litanie i modlitwy o Rodzinę/Małżeństwo,czasami Nowenna do 7 chórów anielskich, czasami Nowenna do św. Brygidy. Jedyne, co odmawiam codziennie to Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły (dziś kończę trzeci węzeł, jutro rozpoczynam czwarty) oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego. Powiem Wam, że nie ma tak silnych modlitw, jak właśnie Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Mąż nadal uparcie twierdzi, że nie ma Żony, ale nie wydaje mi się, żeby mnie zdradzał (codziennie nas odwiedza), z podróży nie pojechał do siebie, tylko najpierw do nas, wziął swoje dawne klucze, zwraca się do mnie bardzo dobrze, nie miota już przekleństwami. Czuję, że droga powrotu, budowania relacji z Maryją, Jezusem, aż w końcu Bogiem będzie drogą długą. Jestem teraz w takiej duchowej gorączce. Będę się miotała między dążeniem do świętości a drogą do piekła. Co by się nie działo w moim Małżeństwie, jak bardzo nie zraniłby mnie Mąż, nie mogę teraz odpuścić. On już nie jest na pierwszym miejscu w moim życiu - na pierwszym miejscu jest ON.

 • Link do komentarza Krystyna sobota, 16 grudzień 2017 00:00 napisane przez Krystyna

  Ja również polecam Nowennę Pompejańską pozdrawiam

 • Link do komentarza Natalia piątek, 08 grudzień 2017 00:25 napisane przez Natalia

  Polecam modlitwe do sw. Rity oraz modlitwy za dusze czyscowe 100 x wieczny odpoczynek oraz Nowenne Pokpejanska.Bede sie modlic za Ciebie. Z Bogiem .

  I dziekuje zanto swiadectwo, rowniez jestem mloda mezatka z dzieckiem i wlasnie uswiadomilas mi jak wazne jest aby modkic sie z mezem, u nas rowniez z modkitwa na bakier co rodzi wiele problemow.

 • Link do komentarza Maria poniedziałek, 04 grudzień 2017 20:53 napisane przez Maria

  Dziękuję, Kochani. Zaczęłam odmawiać II Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły - o rozwiązanie węzła zdrady (Mąż dopuścił się zdrady rok po ślubie i swoją poprzednią partnerkę też zdradzał - jak sam mówił, nie rozumiał tego, bo niczego mu nie brakowało, ale coś mu kazało zdradzać). Odmawiam również modlitwy-egzorcyzmy nad naszym Małżeństwem oraz Nowennę do Najdroższej Krwi Chrystusowej. Powiem Wam, że nasze relacje znacznie się poprawiły, Mąż już nie ucieka, wręcz spędza z nami dużo czasu, również zainteresował się modlitwą, poprosił o swój różaniec, ale uparcie nie chce wracać (to ja wyrzuciłam go z domu, bo moja obsesja na punkcie zdrad i jego jakiegokolwiek kontaktu z kobietami osiągnęła już apogeum). Widzę, że Bóg chciał nami potrząsnąć, żebyśmy wrócili na Jego Ścieżki i żyli zgodnie z Jego Słowem.

 • Link do komentarza monia poniedziałek, 04 grudzień 2017 19:54 napisane przez monia

  witaj
  proponuje abyś odmówiła nowenne
  o rozwiązanie węzła ,który niszczy wasze małżeństwo i
  równocześnie drugą o rozwiązanie węzła który niszczy Twojego męża

poprz.12nast.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności