piątek, 29 grudzień 2017 17:27

Aleksandra: Rozwiązanie trudnej relacji Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

serce2Witam. Chciałam złożyć krótkie świadectwo w jaki sposób Matka Boża pomogła mi w rozwiązaniu trudnej dla mnie relacji. Zaczęłam modlić się nowenną do Matki Bożej rozwiązującej węzły, by Maryja pomogła mi rozwiązać pewną relację z mężczyzną, tzn; albo żeby coś wyszło z tego spotykania się, albo żeby Matka Boża to jakoś zakończyła w możliwie delikatny sposób, ponieważ czułam w sercu, że ta relacja to raczej nie to, ale nie byłam w stanie sama zerwać tego związku, gdyż coś mnie blokowało(wiązało).

 W skrócie – tak to wszystko wyszło, że okoliczności pokazały jakim jest człowiekiem i jakby samo to wszystko się skończyło. Co prawda z różnych przyczyn były jeszcze pewne perturbacje, ale sposób w jaki to się wszystko zakończyło, był naprawdę prawie idealny(ale nie chcę tu wchodzić w szczegóły). Dlatego składam to świadectwo w podzięce dla Matki Bożej za rozwiązanie tego problemu w miarę bezbolesny sposób dla mnie i dla tej osoby.

 

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 6266 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 grudzień 2017 17:40

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności