poniedziałek, 02 lipiec 2018 13:44

Wojciech: Rozwiązanie węzła gniewu Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

50790Niech będzie pochwalona Matka Boska i Jezus nasz zbawiciel!
Piszę świadectwo, bo tak obiecałem Maryi, że po odmówieniu nowenny i otrzymaniu tego o co proszę będę głosił jej wielkość i chwałę. W styczniu zerwała ze mną dziewczyna po prawie trzech latach związku. Miała ku temu powody, bo bardzo zawiodłem. Oszukiwałem ją, piłem za dużo i sprawiałem jej przykrość. Zerwała ze mną i urwała kontakt.

Przez prawie pół roku praktycznie nie odzywała się do mnie. Dużo modliłem się. Zacząłem Nowenną Pompejańską, ale wytrwałem tylko do 25 dnia.. Były też modlitwy do św.Rity i innych świętych.

Około dwa tygodnie temu była dziewczyna napisała do mnie. Spotkaliśmy się niedawno i porozmawialiśmy. To już jest według mnie cud i zasługa Nowenny Do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły, bo rozwiązała ten gniew u byłej dziewczyny ( bo taka była intencja), powiedziała, że mi wybaczyła już to, ale o powrocie do siebie nie ma co jeszcze mówić, bo będzie ciężko.   To było tylko takie luźne spotkanie, ale zamierzam w tej intencji odmawiać kolejne Nowenny do Matki Boskiej rozwiązującej węzły i Pompejańską.

Będę walczył o swoją miłość czynami, ale też różańcem i Nowenną, bo to ma wielką moc i przez różaniec można wszystko.

Módlcie się do Maryi naszej Mamy, Ona nigdy nie zostawi dzieci wołających o pomoc.

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4509 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 lipiec 2018 14:04

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności