środa, 03 kwiecień 2019 17:43

A. Maryja zadziałała niezwykle szybko Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(14 głosów)

miłośćSzczęść Boże. Matka Boża Rozwiązująca Węzły rozwiązała w moim życiu węzeł samotności, groźby staropanieństwa, samotnego życia, a potem węzeł niesakramentalnego związku.

Przez kilka lat byłam sama i na horyzoncie pojawiła się realna groźba, że tak zostanie, podczas gdy czułam powołanie do małżeństwa i macierzyństwa.

Po odmówieniu Nowenny najpierw Matka Boża znalazła mi nowych przyjaciół, poszerzyła kręgi moich znajomych, a następnie wśród nich pojawił się mój dzisiejszy mąż.

Matka Boża Rozwiązująca Węzły zadziałała niezwykle szybko - od odmówienia Nowenny do czasu ślubu minął okres ok. 1,5 roku. Ponadto cudem jest również w naszym przypadku związek sakramentalny, mój mąż nie jest bowiem człowiekiem praktykującym, a jednak w wyniku Bożej łaski przystąpił zarówno do sakramentu pojednania jak i małżeństwa.

Dodam jeszcze, że w "bonusie" Matka Boża dorzuciła nam piękną pogodę na ślubie, dobrych teściów i inne łaski. Wierzcie a dostaniecie o co prosicie.

Mogę jeszcze tylko dodać, że łaska jest tym większa, że dzień przed rozwiązaniem mojego węzła obraziłam się na Matkę Bożą i Pana Boga, że nie działa, za co jest mi bardzo głupio i żałuję tego. Ale Ona mimo wszystko wyprosiła mi łaski. Bóg jest miłosierny.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 5340 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2019 17:51

3 komentarzy

  • Link do komentarza Samotna niedziela, 26 lipiec 2020 06:01 napisane przez Samotna

    Super! Strasznie zazdroszczę! Ja odmówiłam w tej intencji zarówno NP, jak i wiele razy modlitwę rozwiązującą węzły i niestety muszę obejść się smakiem. Przez wiele lat nie drgnęło NIC. Równie dobrze mogłam poświęcić ów czas na przeczytanie książki. Byłabym przynajmniej bogatsza mentalnie. A ja naiwnie wierzyłam w Bożą moc.

  • Link do komentarza Aga sobota, 10 sierpień 2019 12:11 napisane przez Aga

    Chwała Panu!!!

  • Link do komentarza Janina sobota, 25 maj 2019 19:01 napisane przez Janina

    Chwała Panu!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności