środa, 03 kwiecień 2019 17:43

A. Maryja zadziałała niezwykle szybko Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

miłośćSzczęść Boże. Matka Boża Rozwiązująca Węzły rozwiązała w moim życiu węzeł samotności, groźby staropanieństwa, samotnego życia, a potem węzeł niesakramentalnego związku.

Przez kilka lat byłam sama i na horyzoncie pojawiła się realna groźba, że tak zostanie, podczas gdy czułam powołanie do małżeństwa i macierzyństwa.

Po odmówieniu Nowenny najpierw Matka Boża znalazła mi nowych przyjaciół, poszerzyła kręgi moich znajomych, a następnie wśród nich pojawił się mój dzisiejszy mąż.

Matka Boża Rozwiązująca Węzły zadziałała niezwykle szybko - od odmówienia Nowenny do czasu ślubu minął okres ok. 1,5 roku. Ponadto cudem jest również w naszym przypadku związek sakramentalny, mój mąż nie jest bowiem człowiekiem praktykującym, a jednak w wyniku Bożej łaski przystąpił zarówno do sakramentu pojednania jak i małżeństwa.

Dodam jeszcze, że w "bonusie" Matka Boża dorzuciła nam piękną pogodę na ślubie, dobrych teściów i inne łaski. Wierzcie a dostaniecie o co prosicie.

Mogę jeszcze tylko dodać, że łaska jest tym większa, że dzień przed rozwiązaniem mojego węzła obraziłam się na Matkę Bożą i Pana Boga, że nie działa, za co jest mi bardzo głupio i żałuję tego. Ale Ona mimo wszystko wyprosiła mi łaski. Bóg jest miłosierny.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3379 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2019 17:51

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności