niedziela, 07 kwiecień 2019 18:16

Magdalena: Ta modlitwa ma niezwykłą moc Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Nowenna pompejańska 8Ta modlitwa ma niezwykłą moc. Niedługo skończę 37 lat. Od dawna modlę się o męża. Około roku temu odmówiłam Nowennę Pompejańską jak i inne modlitwy, między innymi do Św Józefa.

Na jednych z rekolekcji zostałam uwolniona z przekleństwa dotyczącego staropanieństwa. Krótko po tym poznałam wspaniałego mężczyznę. Zakochałam się bez pamięci.

 Związek trwał pół roku, było idealnie, nigdy się nie kłóciliśmy. Nagle mój ukochany z dnia na dzień przestał się odzywać.

Po jakimś czasie kontakt się odnowił, ale krótko to trwało i znowu milczenie, totalnie urwał kontakt. Byłam załamana.

W tym czasie modliłam się między innymi Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Odmówiłam 2 Nowenny, moja mama jedną również w mojej intencji. Cisza dalej trwała.

Minęło 1.5 miesiąca. W środku ciągle czułam że Pan Bóg przecież się nie myli i nie postawiłby na mojej drodze nieodpowiedniego człowieka. Nie rozumiałam tej sytuacji. Ponownie zaczęłam tym razem 2 Nowenny na raz.

Od pierwszego dnia dostałam subtelne znaki, że wszystko będzie dobrze. 3 dnia już bezpośrednio On się odezwał do mnie. Rozmawiamy jakby nigdy nic się nie stało. Jestem przeszczęśliwa.

Nie raz miałam chwilę zwątpienia i pretensji do Pana Boga. W tym okresie przystąpiłam do spowiedzi, jestem w trakcie nabożeństwa do Św Rity 15 czwartków.

Pragnę z całego serca podziękować Mateńce za wysłuchanie moich modlitw. Również Św Józefowi, Św Ricie i innym Świętym, których prosiłam o pomoc.

Dodam również, że obiecałam codzienną modlitwę różańcową za mojego lubego jeśli moja prośba zostanie wysłuchana. Chwała Panu

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 8423 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 07 kwiecień 2019 18:36

4 komentarzy

 • Link do komentarza Małgorzata wtorek, 21 maj 2019 06:17 napisane przez Małgorzata

  Zależy jeszcze czy się jakoś próbował wytłumaczyć i może zadośćuczynić- bo to jest ważne. Jeśli nie to zgadzam się w pełni z Natalią.

 • Link do komentarza Natalia sobota, 04 maj 2019 14:13 napisane przez Natalia

  Meżczyzna,który Cię szanuje,tak nie postępuje.Jeśli zrobił to raz i to na początku znajomości,powinno dać Tobie do myślenia.Kobiety często wchodzą w toksyczne związki,tylko po to,jak to się mówi,żeby nie być same na stare lata,podobnie rzecz ma się z zachodzeniem w ciąże,ale to nie jest zdrowe podejście do zakładania rodziny...albo sugerowanie się tym,co ludzie powiedzą.
  Należy się zastanowić,czy jest to wymodlony mężczyzna...a to jak Cię potraktował,na to nie wskazuje.Nie rób niczego kosztem swojej godności.Tego nikt Tobie poźniej nie zwróci.

 • Link do komentarza Małgorzata wtorek, 09 kwiecień 2019 18:13 napisane przez Małgorzata

  No nie wiem, a rozmawialiście dlaczego tak nagle zerwał kontakt? Coś wspomniał o tym? Czy według Ciebie to jest na pewno zdrowa relacja?

 • Link do komentarza ruslana poniedziałek, 08 kwiecień 2019 04:43 napisane przez ruslana

  A kto rzucił na ciebie to przekleństwo o staropanieństwie?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności