niedziela, 07 kwiecień 2019 18:16

Magdalena: Ta modlitwa ma niezwykłą moc Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Nowenna pompejańska 8Ta modlitwa ma niezwykłą moc. Niedługo skończę 37 lat. Od dawna modlę się o męża. Około roku temu odmówiłam Nowennę Pompejańską jak i inne modlitwy, między innymi do Św Józefa.

Na jednych z rekolekcji zostałam uwolniona z przekleństwa dotyczącego staropanieństwa. Krótko po tym poznałam wspaniałego mężczyznę. Zakochałam się bez pamięci.

 Związek trwał pół roku, było idealnie, nigdy się nie kłóciliśmy. Nagle mój ukochany z dnia na dzień przestał się odzywać.

Po jakimś czasie kontakt się odnowił, ale krótko to trwało i znowu milczenie, totalnie urwał kontakt. Byłam załamana.

W tym czasie modliłam się między innymi Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Odmówiłam 2 Nowenny, moja mama jedną również w mojej intencji. Cisza dalej trwała.

Minęło 1.5 miesiąca. W środku ciągle czułam że Pan Bóg przecież się nie myli i nie postawiłby na mojej drodze nieodpowiedniego człowieka. Nie rozumiałam tej sytuacji. Ponownie zaczęłam tym razem 2 Nowenny na raz.

Od pierwszego dnia dostałam subtelne znaki, że wszystko będzie dobrze. 3 dnia już bezpośrednio On się odezwał do mnie. Rozmawiamy jakby nigdy nic się nie stało. Jestem przeszczęśliwa.

Nie raz miałam chwilę zwątpienia i pretensji do Pana Boga. W tym okresie przystąpiłam do spowiedzi, jestem w trakcie nabożeństwa do Św Rity 15 czwartków.

Pragnę z całego serca podziękować Mateńce za wysłuchanie moich modlitw. Również Św Józefowi, Św Ricie i innym Świętym, których prosiłam o pomoc.

Dodam również, że obiecałam codzienną modlitwę różańcową za mojego lubego jeśli moja prośba zostanie wysłuchana. Chwała Panu

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 618 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 07 kwiecień 2019 18:36

2 komentarzy

  • Link do komentarza Małgorzata wtorek, 09 kwiecień 2019 18:13 napisane przez Małgorzata

    No nie wiem, a rozmawialiście dlaczego tak nagle zerwał kontakt? Coś wspomniał o tym? Czy według Ciebie to jest na pewno zdrowa relacja?

  • Link do komentarza ruslana poniedziałek, 08 kwiecień 2019 04:43 napisane przez ruslana

    A kto rzucił na ciebie to przekleństwo o staropanieństwie?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności