piątek, 23 październik 2020 05:35

Piotr: Odzyskana miłość Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Nowenna pompejańska 8Dzień dobry. Chciałem podzielić się świadectwem po odmówieniu dwóch nowenn do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

W lutym rozstałem się z dziewczyną. Mam 29 lat, więc rozstania się już przechodziłem, jednak tutaj ból był nieopisany. Planowaliśmy ślub, wspólne życie. Dziewczyna była moim ideałem, wspólnie dzieliliśmy wiarę.

 

Natomiast właśnie w lutym uznała, że nie dojrzałem do założenia rodziny i się rozstaliśmy.

Najpierw ogromnie zaprzeczenie z mojej strony, ból, smutek. Dużo alkoholu, złych myśli, które doprowadziły mnie na dach jednego z hoteli. Chciałem ze sobą skończyć. Zawahałem się i poszedłem do Kościoła, oddając się Jezusowi i prosząc o to by się tym zajął.

Następnie sprawa przycichła, gdyż pojawiła się pandemia i zacząłem się martwić o zdrowie i życie. Gdy powoli Świat dochodził do siebie, mój ból nie mijał.

W pewnym momencie udałem się przed obraz Matki Bożej płaczącej i zawierzyłem jej swoje życie, prosząc, by ta sytuacja się jakoś zakończyła. Następnie trafiłem na Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

Zacząłem ją odmawiać, nieco bez wiary. Drugiego i trzeciego dnia czułem, że szatan mówi mi żebym to porzucił i lepiej się zabawił z kolegami. Wytrwałem, mimo że niechętnie, ale się modliłem. Siódmego dnia nowenny moja była dziewczyna się odezwała i napisała, że tęskni za mną. Od tej pory wszystko potoczyło się lawinowo.

W dniu zakończenia nowenny spotkaliśmy się. Postanowiłem odmówić drugą w tej samej intencji - powrotu mojej miłości. Podczas trwania drugiej nowenny byłem już bardzo spokojny a nasza znajomość na nowo zaczęła się rozwijać. Ostatniego dnia drugiej nowenny podczas spotkania usłyszałem, że mnie kocha i chce powrotu.

Wróciliśmy do siebie i mam nadzieję, że będziemy zawsze razem. Na pewno chcę żeby różaniec był ze mną codziennie, to najsilniejsza modlitwa. Pamiętajcie, że dzieła Chrystusa za wstawiennictwem Matki Bożej są niezwykłe, cudowne i niewysłowione.

Chrystus może wszystko, wystarczy że mu zaufasz. Idealnym wyrazem zaufania jest Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. To modlitwa silniejsza niż jakakolwiek inna. Chrystus przyprowadził mnie od myśli samobójczych wprost w ramiona mojej największej miłości. To dzięki Matce Bożej mam największe szczęście.

Nie wahajcie się, padnijcie na kolana i proście Maryję o ratunek. Nigdy Was nie zawiedzie. Chwała Panu!

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2746 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 październik 2020 05:47

3 komentarzy

 • Link do komentarza Dorota poniedziałek, 16 listopad 2020 22:47 napisane przez Dorota

  Znak krzyża świętego
  Akt żalu (skruchy)
  Trzy pierwsze dziesiątki różańca (części
  przypadającej na dany dzień)
  Rozważanie na kolejne dni nowenny
  Dwie ostatnie dziesiątki różańca (części
  przypadającej na dany dzień)
  Modlitwa do Maryi rozwiązującej węzły
  (podana na końcu nowenny)
  Znak krzyża świętego

  https://stacja7.pl/modlitwa/jak-odmawiac-nowenne-rozwiazujaca-wezly/ 16 XI 2020

 • Link do komentarza Patrycja wtorek, 10 listopad 2020 17:14 napisane przez Patrycja

  Czy można się jakoś z Tobą skontaktować.. ?

 • Link do komentarza XYZ poniedziałek, 02 listopad 2020 15:48 napisane przez XYZ

  Mógłbyś napisać jak ją odmawiasz?? Chodzi mi co pokolei, na którym paciorku itp? W Internecie niby jest napisane jak, ale wolałabym aby napisał mi ktoś, u kogo nowenna zadziałała :) Z góry dziękuję!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności