niedziela, 13 wrzesień 2015 07:03

Iwona: Doświadczenie zdrady Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

practice-divorceMoje małżeństwo rozpadło się 3 lata temu.

Mąż odszedł do innej kobiety. Zostałam sama z 2 letnią córką. Oszczędzając sobie nerwów wnieśliśmy o rozwód bez orzekania o winie.

Było mi ciężko się pozbierać, lecz wiedziałam, że muszę żyć dla swojego dziecka. Przepłakałam wiele nocy. Nie mogłam przestać o nim myśleć, mimo, że tak bardzo mnie zranił. Odwiedzał córkę co tydzień, ale do mnie się w ogóle nie odzywał. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od księdza podczas kolędy. Następnego dnia zaczęłam się modlić w intencji nawrócenia mojego sakramentalnego męża.

Trzy dni później przyszedł w odwiedziny do dziecka. Zachowywał się jak szaleniec. Wszystko mu przeszkadzało. Myślałam, że mnie pobije. Dopiero gdy zagroziłam mu policją wybiegł z mieszkania. Nie poznawałam go.

Nigdy tak się nie zachowywał. Natychmiast zadzwoniłam do księdza i  o wszystkim mu opowiedziałam. Powiedział, że diabeł walczy o duszę mojego męża i stąd takie zachowanie. Pod żadnym pozorem nie kazał przerywać Nowenny.

Pod koniec części błagalnej kochanka odeszła od mojego męża. Dwa tygodnie później stanął w drzwiach mojego mieszkania ze łzami w oczach prosząc o wybaczenie. Wybaczyłam, ale nie od razu.

Zabiegał o mnie prawie rok, zanim pozwoliłam mu się ponownie do nas wprowadzić. Dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem. Chodzimy do Kościoła i już wiemy, że bez Boga nie ma rodziny.

Czytany 2609 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 wrzesień 2015 07:39

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności