wtorek, 15 wrzesień 2015 08:13

Anna: Modlitwa za rodziców Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

serce2Mam na imię Ania i mam 17 lat. Dwa lata temu w naszej rodzinie dział się koszmar.

Ciągłe kłótnie rodziców sprawiały, że całe noce płakałam. Modliłam się za nich. Codziennie prosiłam Boga, aby nasza rodzina przetrwała. Nie da się opisać, co czuje dziecko z rozbitej rodziny...Bo nasza rodzina już praktycznie nie istniała.

Załamałam się kiedy po kolejnej awanturze tata się wyprowadził. Szukałam ratunku wszędzie. Pomógł mi pewien ksiądz. Dał mi Nowennę Pompejańską i zapewnienie, że Matka Boża zawsze znajdzie jakieś wyjście.

Zaczęłam się modlić. Działo się coraz gorzej. Mama wkrótce złożyła papiery rozwodowe. Chciałam przerwać bo nie widziałam już sensu w modlitwie.

Po rozmowie z księdzem postanowiłam jednak dokończyć Nowennę. W ostatni dzień Nowenny modliłam się w kościele. Cały czas płakałam. Mimo moich wysiłków, nic się w rodzinie nie zmieniło.

Wróciłam do domu zapłakana. Kiedy weszłam do kuchni zastałam rodziców w objęciach. Płakali jak dzieci. Mama powiedziała tylko do mnie „już sobie z tatą wszystko wyjaśniliśmy".  Minęły dwa lata. Jesteśmy znów rodziną. Rodzice wrócili do kościoła i bardzo się kochają.

Czytany 2039 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 wrzesień 2015 08:33

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności