środa, 21 grudzień 2016 08:40

Magdalena: Uratowane małżeństwo Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

obrączkiDzień dobry. Chcę również opowiedzieć o tym, jak pomogła mi Matka Boża Rozwiązująca Węzły.  Miałam problemy z mężem.  Zostawił mnie z dwójką małych dzieci i złożył pozew rozwodowy.  Płakałam, bo wciąż bardzo go kochałam.  Widząc mój ból, babcia dała mi książeczkę z Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły i prosiła, abym w zaufaniu poprosiła Maryję o pomoc.

Zaczęłam Nowennę i błagałam Najświętszą Dziewicę o wstawiennictwo przed Bogiem o uratowanie mojej rodziny!
Podczas modlitwy zrozumiałam zachowanie mojego męża i to, że rozwodu nie można uniknąć.   Zrozumiałam jaką złą żoną byłam, i ile bólu zadałam mężowi.   Gdzieś w środku usłyszałam wewnętrzny głos, że jeśli się zmienię i nawrócę, to Bóg zacznie mi błogosławić.  Po raz pierwszy od 10 latach poszłam do spowiedzi i komunii św.   Obiecałam też Bogu zmianę swojego życia i tak zrobiłam.

 Dwa miesiące później stał się cud.   Tydzień przed rozprawą mąż wycofał pozew rozwodowy.   Wiem, że to wszystko dzięki pomocy Matki Bożej.   Teraz kiedy mam jakiś problem, zawsze zwracam się do Niej przez tę wspaniałą Nowennę, a nasza Pani nigdy nie zawahała mi się pomóc.

Czytany 2346 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 grudzień 2016 08:50

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności