sobota, 22 kwiecień 2017 06:09

Karolina: Jedyny ratunek to Maryja ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(20 głosów)

nowenna 50Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanych łask za przyczyną Matki Bożej Rozwiązujacej Węzły. Prosiłam o cuda, bo było naprawdę cieżko. Dzięki Matce Bożej Rozwiązujacej Węzły jesteśmy szcześliwą rodziną, mamy synka. Mieliśmy ogromny kryzys od listopada zeszłego roku, który tylko dzięki Maryi został zażegnany. Modliłam się o rozwiązanie węzłów do Maryi nieustannie.

 

Moje małżenstwo wisiało na włosku.  Dostąpiłam łaski głębokiego nawrócenia, czuję opiekę Maryi. Moje życie na dzień dzisiejszy wygląda najlepiej jak powinno. CODZIENNIE OTRZYMUJĘ OGROM ŁASK. Bóg wie lepiej co nam potrzeba, Bóg wie, co mi potrzeba I MOJEJ RODZINIE. Ufam tylko MARYI.

Znajdowałam się na życiowym zakręcie, moja sytuacja była beznadziejna, upadłam na samo dno. Maryi powierzyłam swoje małżenstwo, siebie i swoją rodzinę. Tylko sam Pan Bóg wie, ile razy mówilam "MARYJO UFAM TOBIE BEZGRANICZNIE". TYLKO TY MOŻESZ WSZYSTKO UPROSIĆ"
"Jej dłonie mają moc rozwikłać każdy supeł. Plątanina poddana próbom uporządkowania przez kogokolwiek innego, niż Maryja, zapętla się jeszcze bardziej."
(Papież Franciszek)
Modliłam się do Maryi o rozwiązanie węzłów:
Kłótni rodzinnych, nieporozumień między rodzicami a dziecmi, węzłów braku szacunku, przemocy, urazów między małżonkami, braku pokoju i radości na łonie rodziny, węzłów zranień seksualnych, węzłów lęku, węzłów rozkładu rodziny, nieuleczalnych chorób, węzłów zranień fizycznych, psychicznych i moralnych zadanych przez innych, zniewoleń duchowych i demonicznych, depresji, bezrobocia, pychy, głupoty, węzłów wszystkich nieuporządkowanych emocji i trudnych relacji, węzłów dotyczących całej rodziny, które narosły w przeszłości i pozostały nierozwiązane aż do dziś, węzłów naszego życia i naszych bliskich kochanych, węzłów obżarstwa,
lenistwa, nieuporządkowania seksualnego, węzłów wszystkich uzależnień i nałogów, węzłów przekleństwa, nienawisci i braku miłości, nieprzebaczenia, węzłów powstałych na skutek osobistych zaniedbań, niewierności i grzechow, wezłów finansowych.

Oparta na modlitwie różańcowej Nowenna do Matki Bożej Rozwiazujacej Węzły jest pięknym darem dla wszystkich obciążonych i utrudzonych.
Jesteś na życiowym zakręcie, proś o łaski MATKĘ BOŻĄ, ONA NIGDY CIĘ NIE ZAWIEDZIE.
Ja powierzyłam Matce Bożej całą siebie, swoje życie, swoją przyszłość, swoje małżenstwo i swoją rodzine. Matka Boża mnie nie zawiodła. Otrzymałam pomoc. Dziekuję Ci Maryjo! Pan Bóg mnie wysłuchał. Pan Bóg nigdy nie odmówi Maryi, jeśli Maryja go o coś poprosi i wstawia się za nami. Jedyny ratunek to Maryja! Maryja jest łaski pełna! Totus Tuus Maryjo!
Obecnie patrzę z nadzieją w przyszłość, codziennie otrzymuję ogrom łask, czuję opiekę Maryi, mam marzenia. Wierzę i nie lękam się przyszłości.

Dziękuję MARYJO!

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytany 9866 razy Ostatnio zmieniany sobota, 22 kwiecień 2017 20:06

1 komentarz

  • Link do komentarza Gosia sobota, 22 kwiecień 2017 08:04 napisane przez Gosia

    Dziękuję za to świadectwo. Dzisiaj było ono mi tak bardzo potrzebne,żeby po raz kolejny nie zwątpić, że Maryja i moje małżeństwo może uratować. Bóg zapłać

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności