Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 08:39

Karolina: Siła różańca jest ogromna ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

różaniecSwoją przygodę z różańcem zaczęłam 18 listopada 2016 roku.
Zmówiłam kilka Nowenn pompejańskich:
-w intencji znalezienia pracy dla mnie,
-w intencji zdrowia dla mnie i potrzebnych łask,
-w intencji zdrowia dla mojego taty i potrzebnych łask,
-w intencji pojednania i uzdrowienia małżeństwa.


Obecnie odmawiam Nowennę pompejańską za dusze w czyśćcu cierpiące, o ich rychłą radość w Niebie.
Odmówiłam też wiele Nowenn do Matki Bożej Rozwiązującej węzły:
O rozwiązanie węzłów kłótni rodzinnych, nieporozumień między rodzicami a dziećmi, węzłów braku szacunku, przemocy, urazów między małżonkami, braku pokoju i radości na łonie rodziny, węzłów zranień seksualnych, węzłów lęku, węzłów rozkładu rodziny, nieuleczalnych chorób, węzłów zranień fizycznych, psychicznych i moralnych zadanych przez innych, zniewoleń duchowych i demonicznych, depresji, bezrobocia, pychy, głupoty, węzłów wszystkich nieuporządkowanych emocji i trudnych relacji, węzłów dotyczących całej rodziny, które narosły w przeszłości i pozostały nierozwiązane aż do dziś, węzłów naszego życia i naszych bliskich kochanych, węzłów obżarstwa, lenistwa, nieuporządkowania seksualnego, węzłów wszystkich uzależnień i nałogów, węzłów przekleństwa, nienawiści i braku miłości, nieprzebaczenia, węzłów powstałych na skutek osobistych zaniedbań, niewierności i grzechów, węzłów finansowych, węzłów smutku, samotności, zazdrości, węzłów złego myślenia o sobie i o innych, węzłów egoizmu, węzłów nieporozumień/pretensji, węzłów niezgody i braku współpracy, węzłów pamięci, węzłów głupoty.


Powiem tak - siła różańca jest ogromna ! Relacje się poprawiły. Zamierzam jeszcze modlić się o nawrócenie dla taty i współmałżonka, oraz o rozwiązanie węzłów plotkarstwa, złośliwości, strachu, obmowy, rozpaczy.

Jedyny ratunek to Maryja!
Choć jeszcze nie znalazłam pracy, mój smutek zniknął, samotność odeszła. Jestem szczęśliwa, bo mam wspaniałego współmałżonka, cudownego synka i zdrowych rodziców. Chwała Panu i Maryi Naszej Królowej Różańca Świętego!

 

 

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 5656 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 czerwiec 2017 08:54

2 komentarzy

  • Link do komentarza Daniel wtorek, 25 lipiec 2017 22:00 napisane przez Daniel

    Módl się dalej nie odpuszczaj!!! Pozdrawiam najczulej jak potrafię za taką walkę za Nas wszystkich. Warunki zewnętrzne nie są ważne. Używa je zły aby cię wytrącać z równowagi. Bo wtedy mniej obrywa i może mieszać dalej. Patrz na Jezusa jest zawsze gdy jest Matka. To nie rozłączna para. Chwała Trójcy Świętej.

  • Link do komentarza Rick poniedziałek, 12 czerwiec 2017 12:59 napisane przez Rick

    Nie siła różańca, lecz siła Twojej woli jest ogromna. Strasznie dużo się modlisz...Pewnie więcej niż większość duchownych w tym kraju. Ale to dobrze. Modlitwa uszlachetnia...