sobota, 28 listopad 2015 16:43

Renata: Guz mózgu Wyróżniony

Napisane przez  wojbil
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

nowenna pompejańska 1Jesienią 2013 roku u mojego 20 – letniego syna wykryto guza mózgu. Niestety operacja nie była możliwa. Powiedziano nam, że nie można nic zrobić.

Guz był zbyt głęboko umiejscowiony. Lekarze odarli nas z nadziei. Młody, dotychczas zdrowy człowiek, nagle dowiedział się, że ma przed sobą jeszcze tylko kilka miesięcy życia.
Pękało mi serce patrząc na rozpacz mojego dziecka. Wszystkie plany jakie miał na życie legły w gruzach.


Jestem osobą wierzącą, dlatego swoje nadzieje upatrywałam w Bogu. Postanowiłam modlić się do Niego o zdrowie syna przez wstawiennictwo NMP.
Czym prędzej przystąpiłam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, o której usłyszałam na jednym z niedzielnych nabożeństw. To bardzo trudna i długa modlitwa trwająca 54 dni. Kończą ją tylko nieliczni. Byłam jednak w tak trudnej życiowej sytuacji, że oprócz Nowenny Pompejańskiej odmawiałam jeszcze Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Trzy tygodnie po skończeniu Nowenny, syn miał badanie głowy tomografem komputerowym. I nagle stał się cud ! Rak zniknął ! Lekarze długo nie mogli nam wyjaśnić co się stało. W końcu powiedzieli , że być może silny, młody organizm zwalczył nowotwór. Ale ja wiem jaka jest prawda...Bóg wysłuchał moich modlitw...Matka Boża wybłagała u Niego zdrowie dla mojego syna.
Gdy otrzymaliśmy wynik powtórnego badania, upadłam na kolana i ze łzami w oczach dziękowałam Maryi za dar życia dla mojego ukochanego dziecka.

Czytany 2626 razy Ostatnio zmieniany sobota, 28 listopad 2015 16:57

1 komentarz

  • Link do komentarza Marek sobota, 18 marzec 2017 12:46 napisane przez Marek

    Jak się skontaktować z osoba która opisała tą historie ?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności