piątek, 15 styczeń 2016 08:52

Monika: Wypadek samochodowy Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Nowenna Pompejanska 88Chciałabym dać świadectwo cudu, którego kiedyś byłam świadkiem.  12-letnia córka moich sąsiadów uległa ciężkiemu wypadkowi, została potrącona przez samochód. Uderzenie było tak silne, że dziecko zostało wyrzucone kilkanaście metrów od miejsca wypadku. Upadając dziewczynka uderzyła głową o krawężnik. Czaszka popękała jak skorupka jajka.
Podjęto dramatyczną walkę o życie dziecka, ale lekarze nie dawali nadziei. Powiedzieli, że w każdej chwili może nastąpić zgon.


W wyniku ciężkiego urazu głowy dziewczynka zapadła w śpiączkę.  Z każdym dniem stan dziecka pogarszał się. Któregoś dnia lekarz powiedział, że być może wkrótce trzeba będzie podjąć decyzję o pobraniu narządów do przeszczepu.  Matka dziecka słysząc te słowa, osunęła się na ziemię i straciła przytomność.
Ksiądz, który udzielał dziewczynce sakramentu namaszczenia, płakał razem z rodzicami.  Nie kazał jednak tracić nadziei i prosił, aby życie córki powierzyć Matce Bożej.  Dał rodzicom swój stary, drewniany różaniec i zachęcił ich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, która jest najsilniejszą modlitwą do Maryi.
Każdego dnia rodzice płakali i modlili się oczekując konkretnych łask od Pana Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej.
Dokładnie w 27 dniu modlitwy, czyli w ostatni dzień części błagalnej Nowenny Pompejańskiej dziecko wybudziło się ze śpiączki.  Euforia wśród lekarzy i rodziny nie miała granic.
Jakiś czas po wybudzeniu dziewczynka miała sen.  Obok jej łóżka w towarzystwie dwóch aniołów stała uśmiechnięta Matka Boża.  W ręce trzymała stary, drewniany różaniec.  Gdy opowiadała o tym rodzicom, jej mama wyciągnęła z torebki różaniec i spytała; „Taki różaniec ?" Taki sam mamo – odpowiedziała dziewczynka.
Dzięki wierze rodziców i głębokiej miłości do Boga i Maryi dziecko żyje i ma się dobrze.

Czytany 2081 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 styczeń 2016 09:05

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności