sobota, 30 styczeń 2016 18:24

Rafał: Uzdrowienie dziecka Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

nowenna pompejańska 55Dzień dobry. Chciałbym napisać w odniesieniu do czegoś, czego ja i cała moja rodzina nie rozumiemy, ale uważamy za cud.
Wydarzyło się to siedem lat temu.   Mój brat i jego żona mają dziecko – chłopiec miał wtedy 8 lat. Był zdrowym i pogodnym dzieckiem, ale któregoś dnia zaczął się strasznie dusić i trafił do szpitala.   Diagnoza była straszna. Ciężka niewydolność serca. Poważne zagrożenie życia i być może konieczny przeszczep.

Wszyscy byliśmy załamani i tacy bezradni. Rozpacz rodziców i przerażająca myśl o tym, co czeka ich dziecko w pokonywaniu choroby i jak będzie musiało cierpieć – odebrała im zupełnie siły.
Któregoś dnia do zapłakanych rodziców chłopca podeszła jedna z pielęgniarek. Sięgnęła do kieszeni i wyciągnęła z niej różaniec. Oto najlepszy z lekarzy, jakich spotkałam w swojej 30 - letniej praktyce zawodowej – powiedziała. Módlcie się na nim, zawierzcie Matce Bożej, a przekonacie się o jego niezwykłej skuteczności.

Mój brat i jego żona już następnego dnia zaczęli się modlić. Codziennie w samochodzie przed budynkiem szpitala odmawiali różaniec, prosząc Maryję o zdrowie dla ich dziecka.

Po kilku dniach opowiadali, że dostali znak z nieba. Modląc się w pochmurny, deszczowy dzień, nagle dostrzegli jak z małej dziury w chmurach wyjrzało słońce, rzucając swoje promienie na budynek szpitala.

Po trzech godzinach dowiedzieli się, że chłopiec ma „tylko" zapalenie mięśnia sercowego i za kilka tygodni wróci do zdrowia.

Różaniec jest naprawdę cudotwórcą ! Módlcie się na różańcu. Matka Boska nie zawiedzie Was. Nasza Pani nie zawodzi. Ona jest prawdziwa.

Czytany 2389 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 styczeń 2016 18:42

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności