czwartek, 01 grudzień 2016 08:42

Kasia: Uzdrowienie z choroby Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

pompejanskaChcę opowiedzieć Wam moją historię, może to pomoże tym, którzy potrzebują wsparcia. Jestem młodą dziewczyną. Osiemnaście miesięcy temu zdiagnozowano u mnie raka.

Wymagało to natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Lekarze powiedzieli, że uratują mi życie przez usunięcie narządów rodnych. To był trudny dla mnie czas. Zaczęłam czytać biblię, poszłam do spowiedzi, komunii. Prosiłam Boga o przebaczenie, siłę i odwagę.

Zdałam sobie sprawę, że każdy ma swój własny krzyż. Może w smutku, bólu i cierpieniu Pan otwiera nas na lepsze – daje nam szanse na nawrócenie ?

Zwróciłam się do Matki Bożej o to, aby przeszła ze mną przez to wszystko. Prosiłam przez Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły o zdrowie, aby rak się nie przerzucił. Wypłakiwałam się jej, że już nigdy nie będę mogła mieć dzieci.

Po kilku dniach od rozpoczęcia Nowenny przyśniła mi się Matka Boża. Powiedziała do mnie takie słowa: „Nie rozpaczaj córko. Na ziemi jest tak wiele niechcianych dzieci, które potrzebują miłości. Zawsze będę przy Tobie".
Wróciłam do zdrowia. Nawróciłam się i wiem, że wiara czyni cuda.

Czytany 4097 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 grudzień 2016 08:57

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności