środa, 04 styczeń 2017 20:20

Rafał: Uzdrowienie z raka Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(9 głosów)

operacjaDzień dobry. Chciałbym podzielić się wydarzeniami, które w ostatnim czasie miały miejsce w moim życiu.  Jesienią 2014 roku rozpoznano u mnie guza mózgu.  Już po tygodniu leżałem na stole operacyjnym. Niestety guz był zbyt głęboko umiejscowiony, aby go usunąć.  Powiedziano mi , że nic nie można zrobić.  Jak to - pytałem ?  Ja 35-cio letni człowiek w sile wieku mam już umierać ?

 Jestem mężem i ojcem malutkiego dziecka.  Co będzie z moją rodziną ?  Moja córeczka nie będzie mnie nawet pamiętać – pomyślałem.  Płakałem jak dziecko.  Zaproponowano mi jedynie radioterapię, ale musiałem poczekać jeszcze kilka tygodni.  Podczas pobytu w szpitalu poznałem Marka, wspaniałego, pogodnego i bardzo religijnego człowieka.  Tak pięknie opowiadał o Bogu i jego miłosierdziu... Wierzył w to co mówił z całego serca i duszy.  Byłem sceptycznie nastawiony do tych wszystkich modlitw i nie wierzyłem w pomoc Boga(zastanawiam się czy w ogóle w niego wierzyłem).  Ale wszystko się zmieniło kiedy poznałem Marka.  To od niego dowiedziałem się o pięknej modlitwie do Matki Bożej rozwiązującej węzły i o cudach, które miały miejsce w życiu ludzi, którzy zaufali Maryi.

Z wielką wiarą odmówiłem trzy Nowenny.  W końcu przyszedł czas radioterapii.  Przedtem musiałem jeszcze mieć wykonany tomograf głowy.  Po badaniu lekarz omal nie upadł na podłogę.  Okazało się, że nowotwór zniknął !  Po prostu nie było już go w mojej głowie.  Do dzisiaj lekarze nie są w stanie wyjaśnić co się stało.  Oczywiste jest, że pomógł mi Bóg przez wstawiennictwo Maryi.  Mam na to dokumentację lekarską i mogę udowodnić to każdemu niedowiarkowi.  Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły, to bardzo potężna modlitwa.  Dokonał się wielki cud, którego jestem świadkiem...

Czytany 2718 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 styczeń 2017 20:46

2 komentarzy

  • Link do komentarza karolina sobota, 21 lipiec 2018 13:25 napisane przez karolina

    Cudowne świadectwo! Chwała Panu!

  • Link do komentarza Gosia niedziela, 02 kwiecień 2017 16:22 napisane przez Gosia

    wspaniałe świadectwo

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności