niedziela, 19 luty 2017 19:33

Justyna: Ani śladu raka ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

pompejanska1Piszę to świadectwo, aby powiedzieć innym ludziom, jak potężna i prawdziwa jest moc Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Moja koleżanka Ewa, po 15-stu latach starań w wieku 40-stu lat urodziła córeczkę. Szczęście w jej rodzinie nie miało granic. Wszyscy byli tacy szczęśliwi, ale niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. W dniu 27 lipca 2012 roku, wykryto w jej piersi dużych rozmiarów guza. Szczęście szybko przerodziło się w rozpacz.

Płakała twierdząc, że życie jest niesprawiedliwe. Lekarz umówił się z Ewą, że za tydzień zrobią biopsję. Uspokajał ją, że może to nie jest nic złośliwego, no, ale każdy jest mądry jak go choroba nie dotyczy.

Dwa dni po wykryciu guza, Ewa zadzwoniła do mnie i spytała, czy nie pojechałabym z nią do Lichenia. Mówiła, że chce swoje zaniedbane duchowe życie oddać w opiekę Matce Bożej. Rankiem następnego dnia byliśmy na miejscu. Nie wiedziałam, że jest tam tak pięknie. Podczas mszy ksiądz mówił, że jest taka modlitwa, Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, za sprawą której dzieją się wielkie cuda.

Po nabożeństwie udałyśmy się do księgarni, żeby kupić książeczkę ze wspomnianą modlitwą. Dowiedziałyśmy się, że Nowenna trwa tylko 9 dni. Po powrocie do domu, jeszcze tego samego dnia zaczęłyśmy obie modlić się o zdrowie Ewy.

W piątym dniu Nowenny Ewa miała mieć robioną biopsję, ale do badania nie doszło. Nie było czego badać. Guz zniknął ! Lekarze byli zszokowani ! Później stwierdzili, że musiała nastąpić jakaś pomyłka podczas pierwszego badania. Bardzo przepraszali Ewę za stres jaki przeszła i zapewniali, że pierwszy raz zdarzył im się taki przypadek.

My jednak doskonale wiemy, że nie był to żaden przypadek. To był cud dokonany przez wstawiennictwo Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Nie na próżno podczas odmawianego egzorcyzmu przez Włoskiego egzorcystę demon wyznał, że Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły jest najpotężniejszą ze wszystkich modlitw. Polecam każdemu tę Nowennę, bo dzieją się naprawdę rzeczy wielkie.

Czytany 2016 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 luty 2017 20:04

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności