środa, 01 marzec 2017 17:48

Janusz: Odzyskany słuch ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

słuchPiszę to świadectwo, gdyż uważam, że jestem świadkiem cudu dokonanego przez wstawiennictwo Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Od wielu lat miałem problemy ze słuchem, a ostatnie badania potwierdziły, że choroba postępuje. Lekarz zaproponował operację najpierw jednego ucha, a za pół roku drugiego. Mimo, iż byłem pod opieką naprawdę świetnych fachowców, moja siostra przyniosła mi małą książeczkę z Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, w której opisano porywające cuda i łaski otrzymane przez odmawianie tej modlitwy.

Powiedziała, że modli się za mnie i prosiła, abym ja też poprosił Maryję o pomoc. Jestem osobą wierzącą, więc nie było dla mnie żadnym problemem spróbować też takiej terapii. Chociaż szczerze powiedziawszy ,chyba bardziej wierzyłem w pomoc lekarzy.

W czasie wizyty u lekarza, podczas której mieliśmy zaplanować przeprowadzenie zabiegu, zrobiono mi kolejne badania. Ku zaskoczeniu wszystkich choroba zaczęła się cofać. Kiedy zapytałem jak to możliwe, lekarz powiedział, że może to być wyjaśnione tylko jako cud. W przeciągu roku słuch powrócił do normy.

Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie mamy wątpliwości, że Najświętsza Maryja usłyszała moje modlitwy i za jej wstawiennictwem Bóg dokonał tak wielkiego cudu uzdrowienia.

Czytany 1784 razy Ostatnio zmieniany środa, 01 marzec 2017 18:17

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności