wtorek, 14 marzec 2017 19:16

Renata: Pokonane jąkanie Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

jąkanie1Szczęść Boże ! Apeluję do tych, którzy będą czytać to świadectwo ! Uwierzcie – Matka Boża Rozwiązująca Węzły naprawdę czyni cuda !!! Kilka lat temu nasza rodzina przeżyła gehennę. Moja 32-letnia siostra zginęła w wypadku samochodowym. Osierociła 10-cio letną córeczkę. Dziewczynka tak bardzo przeżyła śmierć matki, że przez dwa miesiące nie była w stanie wymówić ani jednego słowa.

Została objęta dobrą opieką psychologiczną. Gdy zaczęła mówić z niepokojem zauważyliśmy, że strasznie się jąka. Choroba przybrała tak silną postać, że dziecko nie potrafiło poprawnie wypowiedzieć nawet jednego słowa. Nie pomogli ani lekarze, ani psycholodzy. Na dodatek szykanowały ją inne dzieci, co jeszcze bardziej pogłębiało stan psychiczny dziewczynki. Któregoś dnia trafiłam w internecie na stronę o Nowennie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, gdzie ludzie zapewniali o niezwykłej skuteczności tej modlitwy. Postanowiłam pomodlić się za moją siostrzenicę. Cud stał się natychmiast ! W ciągu kilku dni dziewczynka przestała się jąkać. Nikt nie był w stanie tego wyjaśnić . Tylko ja wiem komu to zawdzięczamy. To Maryja Rozwiązująca Węzły wybłagała przed tronem Bożym całkowite wyleczenie dziecka. Uważam, że Nowenna ta, jest najskuteczniejszą ze wszystkich modlitw do Maryi i zachęcam do jej odmawiania. Chwała Bogu !!!

Czytany 2078 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 marzec 2017 20:28

2 komentarzy

  • Link do komentarza Paulina piątek, 22 wrzesień 2017 17:52 napisane przez Paulina

    Boże najsłodszy, ukochany nasz Panie. Czuwaj nad nami Dobry Pasterzu. Najświętsza Maryjo Matko Boża, nasza Najukochańsza Matko, dziękuję Ci za to co zrobiłaś dla tego dziecka.

  • Link do komentarza Ela wtorek, 23 maj 2017 22:38 napisane przez Ela

    Chwala Bogu. Biedna dziewczynka. Stracila mame a w szkole zamiast wsparcia otrzymala upokorzenia. Jak dobrze ze Bog jest tuz obok

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności