wtorek, 10 kwiecień 2018 15:07

Maria: Cudownie uzdrowiony Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(17 głosów)

LekarzeSzczęść Boże! W marcu 2015 roku u mojego męża zdiagnozowano bardzo zaawansowanego raka prostaty z przerzutami do kości. Stan był bardzo poważny, wręcz beznadziejny. Zalecono operację i hormonoterapię. Nasze życie kręciło się tylko wokół lekarzy i szpitali. Nowotwór to coś strasznego! Któregoś dnia poszłam do ordynatora i zapytałam wprost, czego możemy się spodziewać?

Powiedział, że rokowania są złe, i dodał, że jeśli mamy jakieś sprawy prawno-spadkowe, to mamy je uregulować, bo po tak zaawansowanej chorobie należy się spodziewać wszystkiego. Byłam taka bezsilna i załamana.

Poszłam do kościoła pierwszy raz od kilku lat. Nie wiedziałam nawet jak się modlić. Płakałam i obiecałam Bogu, że jeśli pomoże mojemu mężowi, to wrócę na drogę wiary. Wiem co sobie myślicie – jak trwoga to do Boga! Niestety, ale to prawda.

Wieczorem tego samego dnia przyjechała do mnie moja siostra. Dała mi obrazek, na którym była Matka Boża trzymająca w rękach jakiś sznurek z zawiązanymi na nim supełkami. Siostra powiedziała, że jest to Maryja rozwiązująca węzły. Opowiedziała mi o modlitwie i o cudach jakich ludzie doświadczają przez tę nowennę. Tak bardzo potrzebowałam cudu, że jeszcze tego samego dnia zaczęłam się modlić.

Kilka miesięcy później stan męża zaczął się poprawiać. Był regularnie obserwowany przez dwóch urologów i onkologa. Zdaniem tych lekarzy nastąpiła nagła i niespodziewana remisja choroby. Twierdzili, że to niesamowite, bo uważali, że przypadek był bardzo nieciekawy. Z ust samego ordynatora usłyszałam, że to cud.

Minęły 3 lata. Mąż czuje się naprawdę wspaniale. Wiemy, że został uzdrowiony, przez wstawiennictwo Naszej Ukochanej Matki. Przez to doświadczenie wróciliśmy na drogę wiary i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Bóg zapłać!

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2588 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 kwiecień 2018 15:24

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności