niedziela, 29 kwiecień 2018 08:02

Weronika: Przemiana męża Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

alkohol 4Szczęść Boże. Na początku chciałabym podziękować wszystkim, którzy znaleźli czas na napisanie świadectwa. Osobiście bardzo często wchodzę na stronę i je czytam. Są dla mnie bardzo budujące i dają nadzieję.
Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły chciałabym polecić wszystkim!
To cudowna modlitwa! Zacznę od tego, że mój mąż nadużywał alkoholu. Odmówiłam za niego 2 nowenny, jedna w intencji uwolnienia od nadużywania alkoholu, druga o jego przemianę.

 

I stal się cud!  Czasami ciężko mi rozpoznać mojego męża, sam zrezygnował z picia alkoholu w tygodniu, jedynie czasami w weekendy się napije, co ogromnie mnie zaskakuje, bo kiedyś piwa po pracy były codziennością.

A przemiana dotknęła jego całego charakteru, widzę że teraz ma mniejszą chęć do kłótni, a większy zapal do pracy. Zaczął inaczej postrzegać rzeczywistość, bardziej odpowiedzialnie. Nigdy nie pomyślałabym, że stanie się taki cud, lecz teraz widzę wyraźnie, że Maryja dokonuje niemożliwego!

Zaczynałam odmawiać nowenny również w innych intencjach, jednak nie dokończyłam ich, a również widzę efekty! To jest coś niesamowitego.

Osobiście bardzo ciężko odmawia mi się tą nowennę, jednak czytając wasze świadectwa wiem, że nie tylko mnie zły atakuje i nie daje dokończyć nowenny.

Chciałabym także polecić Wam wszystkim oprócz codziennego różańca do Maryi odmawianie modlitw za zmarłych: 100 x wieczny odpoczynek, Różańca za Dusze Czyśćcowe, oraz modlitwy uwalniającej 1000 dusz z Czyśćca - są to krótkie modlitwy, zajmują nam bardzo mało czasu, a przynoszą one ulgę zmarłym. Gdy się za nich modlimy, oni odwdzięczają się nam podwójnie. Już bardzo dużo razy odczulam ich pomoc w codziennym życiu. Sam Pan Jezus i Maryja ofiarują nam wiele łask jeśli będziemy się modlić za dusze czyśćcowe.

I oczywiście jakże mogłabym nie wspomnieć o Nowennie Pompejańskiej - ta modlitwa oprócz łask, o które prosimy i dostajemy, uzdrawia nas także wewnętrznie.

Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi. Nieustannie się módlcie!

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3180 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 kwiecień 2018 08:19

5 komentarzy

 • Link do komentarza aaaaaaggggaaaaa piątek, 24 sierpień 2018 21:55 napisane przez aaaaaaggggaaaaa

  Weronika - dzięi za to świadectwo, ponieważ się zastanwaiałam czy możne te nowenne za kogoś odmawiac i za jego węzły :) A tu proszę opoweidź na tacy :)

 • Link do komentarza Magdalena czwartek, 31 maj 2018 20:11 napisane przez Magdalena

  Polecam też trzy Zdrowas Maryjo za wszystkie dusze czysccowe do krwawych łez Matki Bożej uwalniając legiony dusz z czyscca.

 • Link do komentarza Maria wtorek, 01 maj 2018 18:07 napisane przez Maria

  Polecam też modlitwę św. Gertrudy za dusze w czyśccu cierpiące, jest króciutka a jednorazowe jej odmówienie uwalnia 1000 dusz. Zachęcam do wygooglowania. Wierzę głęboko w skuteczność tej modlitwy i czuje wsparcie dusz czyśccowych po każdorazowym jej odmówieniu.

 • Link do komentarza Ania poniedziałek, 30 kwiecień 2018 11:22 napisane przez Ania

  I mnie także ciężko się modli tą nowenną Widzę, że nie jestem sama. Pozdrawiam

 • Link do komentarza Katarzyna poniedziałek, 30 kwiecień 2018 05:17 napisane przez Katarzyna

  Tak, niby prosta ta nowenna, ale mi również ciężko się ją odmawia. Piękne świadectwo!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności