piątek, 08 czerwiec 2018 10:55

Agnieszka: Nowenna otwiera wrota niebios Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(17 głosów)

szpital2Szczęść Boże , pragnę podzielić się moim świadectwem z Wami wszystkimi wierzącymi i tymi , którzy jeszcze wątpią, bądź zastanawiają się, czy podjąć wysiłek związany z odmawianiem Nowenny . Przypadkiem, chociaż w przypadki nie wierzę, natknęłam się na Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującą Węzły. Podjęłam to wyzwanie,  zmagałam się sama ze sobą z własnymi słabościami , lękiem, trudnościami, które piętrzyły się podczas odmawiania tej i kolejnych Nowenn.

Nie wspomnę o fatalnym samopoczuciu. Otóż od urodzenia mój kręgosłup wyglądał nie co inaczej, na pewnym odcinku był bardzo uwypuklony i skrzywiony, co powodowało przy dużej aktywności ból i tak mijały lata...

Zawierzyłam tą sprawę Matce Bożej.  Po pewnym czasie od odmówienia Nowenny , ten odcinek kręgosłupa zaczął boleć do tego stopnia , że ciężko było spać, mało tego, dołączyło drętwienie kończyn. Trwało to ok 1,5 miesiąca, może dłużej...

Ale, co było prawdziwym cudem, z dnia na dzień w sposób namacalny mój kręgosłup się zmieniał , kiedy się zorientowałam i to sprawdziłam okazało się , że kręgosłup jest zupełnie prosty, a uwypuklenia znikły całkowicie. Wszystko to odbyło się bez interwencji ziemskiego chirurga , ortopedy.

Do tej pory nikt tego realnie nie potrafi wytłumaczyć .

Piszę to świadectwo z wdzięczności do Matki Bożej i dla Was wszystkich , którzy może latami zmagacie się z różnymi dolegliwościami , zniewoleniami natury duchowej, czy też fizycznej. Pamiętajcie oddajcie swoje troski za przyczyną Różańca Świętego Tej, która może wszystko i Tej , która kocha ponad wszystko.

Przez modlitwę różańcową otwierają się wrota niebios , samo niebo jest jakby przezroczyste, a łaski są bezgraniczne.

Czuje się w obowiązku powiedzieć Wam wszystkim ,że kiedy cierpicie , kiedy uważacie ,że po ludzku nie ma wyjścia( i pewnie tak jest) zwracajcie się do Matki Miłosiernej. Zawsze znajdzie się miejsce w Jej Miłosiernym sercu dla dziecka wołającego o pomoc.

Dziękuje Matce Bożej za wszystkie łaski, które otrzymałam ja i moja rodzina, a za które po ludzku nie jestem w stanie podziękować.

Wam, którzy mają zamiar odmówić tą Nowennę życzę wiary, ufności , nadziei i cierpliwości w rozwiązywaniu Waszych życiowych węzłów . Wiele ich odmówiłam , i nie zawiodłam się, nie zostałam pozostawiona bez opieki i pomocy. Odwagi !!! 

Szczęść Wam Boże, Agnieszka

 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3632 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 czerwiec 2018 11:31

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gosia niedziela, 17 czerwiec 2018 06:10 napisane przez Gosia

    Piękne świadectwo ,a le Agnieszko nie piszesz czy odmówiłaś wiele tych nowenn w tej jednej intencji tzn. wyleczenie kręgosłupa czy w wielu intencjach i jeśli w wielu to czy tamte prośby też zostały wysłuchane?

  • Link do komentarza Edyta piątek, 08 czerwiec 2018 20:17 napisane przez Edyta

    Przepiękne świadectwo pełne ufności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności