niedziela, 30 wrzesień 2018 06:26

Uzdrowiona: Samogwałt odszedł w niepamięć! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Nowenna Pompejańska świadectwa1Stało się coś, co wydawało mi się niemożliwe. Zostałam uwolniona przez wstawiennictwo Maryi z nałogu masturbacji. Tkwiłam w tym grzechu jakieś 15 lat, stał się on dla mnie rutyną, która zatruwała mi życie. Grzech ten nie dawał mi nic poza namiastką szczęścia, ale to też chwilowego. Byłam pewna, że się nie uda, że za długo to trwa, a jednak... odważyłam się prosić!

 

Pragnęłam zacząć odmawianie nowenny z czystym sercem, więc się wyspowiadałam.

Przez czas trwania nowenny udawało mi się pokonywać skutecznie pokusy, po odmówieniu nowenny... pokusy praktycznie ustały. Jeśli nawet są, to nie na tyle silne, aby mnie złamać.

Mija chyba 4 miesiąc od kiedy żyję w czystości. Maryjo, jestem Ci przeogromnie wdzięczna, że za Twoją przyczyną, został ze mnie zdjęty ten ciężar, który zatruwał moje życie, wywoływał spustoszenie.

Teraz jestem wolna! Prawdziwie wolna! Zachęcam wszystkich do odmawiania tej wspaniałej nowenny. Zawierzcie Wasze sprawy Maryi, Ona naprawdę jest skuteczną orędowniczką.

Maryjo, okryj mnie swoim płaszczem. Jezu, ufam Tobie.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3205 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 wrzesień 2018 06:35

4 komentarzy

 • Link do komentarza Ja czwartek, 03 styczeń 2019 18:43 napisane przez Ja

  Ja zostałam uwolniona na Mszy z modlitwą o uwolnienie, ale dopiero, gdy oddałam to Jezusowi i z pełną świadomością, w Imię Jezusa wyrzeklam się ducha masturbacji, modliłam się też o miłość, przyjmowałam Komunię SW. w tej intencji, ofiarowała odpust w swojej intencji, odbyłam spowiedź generalną, modlitwa różańcowa, Koronką do Miłosierdzia Bożego, slyszalam, że niektórzy zostali uwolnieni po modlitwach i mszach za dusze czyscowe. Jednak nie ma gotowej recepty,co zrobić, jest tylko Miłosierdzie Boże. Na pewno nie rezygnuj z różańca.

 • Link do komentarza Ja czwartek, 03 styczeń 2019 18:29 napisane przez Ja

  Warto odmawiać tę nowennę, owoce nie muszą przyjść od razu. Czasem też potrzeba zmówić więcej niż jedną. W każdym razie nie poddawaj się i módl się na różańcu, warto.Gdy odmawiasz dobrze być w stanie łaski uświęcającej, może też spowiedź generalna by pomogła.Moze Nowenna Pompejańska w tej intencji.

 • Link do komentarza Bea44 czwartek, 20 grudzień 2018 09:44 napisane przez Bea44

  Nieprawda Kadia. To tak nie działa, ja mam wspaniałego męża i jest nam razem dobrze ale jeśli masz z tym problem to to i tak nie wystarczy.

 • Link do komentarza kadia wtorek, 09 październik 2018 18:19 napisane przez kadia

  Wyjdź za mąż to ten problem sam zniknie

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności