czwartek, 28 luty 2019 15:28

Maria Magdalena: Zdany egzamin ! Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

nowenna 50Szczęść Boże! To już moje kolejne świadectwo, które składam na tej stronie. Odmawiałam nowennę w intencji zdania egzaminu, który był dla mnie ważny, ponieważ dawał mi nowe kwalifikacje.

Do jego zdania przygotowywałam się dwa lata, niestety pierwsze dwa podejścia były nieudane, dodatkowo dobijał mnie fakt, że do zdania zabrakło mi najpierw dwa punkty, a potem tylko jeden.

Po tym feralnym wyniku byłam przygnębiona, gdyż nie wiedziałam czego mam się uczyć, żeby zdać, zdałam sobie sprawę, że zabrakło mi trochę szczęścia i najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się już uczyć, gdyż jako osoba po 30-stce, miałam inne obowiązki do wykonania i po całym dniu ciężko było mi wygospodarować czas na owocną naukę.

Po drugim niezdanym egzaminie zdecydowałam się, że nie ma na co czekać i tylko nowenna pomoże. W sumie odmówiłam dwie nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w intencji rozwiązania węzła niezdanego egzaminu, dodatkowo jeszcze moja siostra modliła się za mnie.

Egzamin zdawałam dnia 8 grudnia 2018r, piękna data i wiedziałam, że Maryja mnie nie zostawi w potrzebie. Oprócz tego odmówiłam jeszcze Nowennę Pompejańską.

Bardzo się ucieszyłam kiedy w lutym okazało się, że zdałam egzamin!!! Dodam jeszcze, że moja modlitwa nie była idealna, modliłam się w różnych miejscach, różnych pozycjach, myśląc o różnych sprawach podczas modlitwy;) i zdarzało się często, że nie miałam siły się uczyć, ale siłę na mówienie różańca miałam.

Do końca gorąco wierzyłam, że zostanę wysłuchana. Jedyne czego żałuję, to tego, że za późno zabrałam się za nowennę, ale to tak jest jak człowiek pokłada ufność w sobie, a nie w Bogu, dla którego nie ma rzeczy i spraw niemożliwych.

Teraz nowennę odmawiam cały czas:)

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2444 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 28 luty 2019 15:40

2 komentarzy

  • Link do komentarza Ona sobota, 16 marzec 2019 12:54 napisane przez Ona

    Odmów do końca

  • Link do komentarza Kinga czwartek, 28 luty 2019 19:10 napisane przez Kinga

    Gratuluję ;) ja dziś odmawiałam 5 dzień Nowenny Rozwiązujące Węzły w intencji rozwiązania węzła mojego braku pracy (od niespełna 2 lat na bezrobociu). W trakcie trwania modlitwy dostałam maila, że moja kandydatura nie przeszła. Która już z kolei. Za co jestem tak karana?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności