piątek, 31 maj 2019 06:50

Marta: Jestem wolna od grzechów Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

uratowanemalzenstwoCześć, nazywam się Marta.

Jakiś czas jestem na drodze z Bogiem, ale pomimo tego, doświadczałam upokorzenia grzechem nieczystości - pornografii i masturbacji.

Było to dla mnie upokarzające, że pomimo, że starałam się żyć w czystości i generalnie tym żyłam, ciągle popadałam w ten grzech i go wybierałam.

Zaczęłam się też bardzo za to surowo oceniać i czułam że moja seksualność jest podzielona.

To była moja pierwsza nowenna i modliłam się węzłem zranionej seksualności (doświadczyłam też przemocy seksualnej) i kobiecości poprzez ten grzech nieczystości.

Dziś mogę powiedzieć z perspektywy prawie roku, że Maryja mnie wysłuchała. Jestem wolna od tych grzechów, ale najważniejsze że zmieniła moje postrzeganie seksualności, jako pięknego daru, który można realizować w relacji. To jest najważniejsze.

Zmieniła postrzeganie seksualności jako miejsca spotkania z Bogiem i z sobą, a czystości nie postrzegam już jako powstrzymywanie się czy walkę ze sobą, ale jako Boży pomysł na zdrowe realizowanie tej sfery. 

Chcę napisać to świadectwo, bo dziś z perspektywy czasu bez emocjonalnych uniesień mogę o tym zaświadczyć. :) Maryjo, dziękuję Ci!

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3601 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 maj 2019 07:04

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności