sobota, 10 sierpień 2019 07:29

Marta: Bóg jest niezwykle hojny Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(11 głosów)

smutekPragnę podzielić się z Tobą moim świadectwem.
Odmówiłam nowennę dwa razy w intencjach za mnie samą oraz dwa razy za inne osoby.
Na ten moment mogę opisać wyłącznie o tym, jak ta prosta i piękna modlitwa do Najświętszej Panienki uczyniła ogromną przemianę mojego życia.

W pierwszej intencji prosiłam Panienkę, aby wybłagała u Pana, abym potrafiła wybaczyć samej sobie błędy, które popełniłam w swoim życiu.

A związane były one głównie ze złymi relacjami z mężczyznami, których spotykałam na swojej drodze. 

Nie zawiodłam się ponieważ już w trakcie odmawiania nowenny, dosłownie na drugi bądź trzeci dzień odczułam nieznaną mi dotąd ulgę.

Ponieważ pomimo spowiedzi stale zadręczałam się poczuciem całkowitej odpowiedzialność za wszystkie błędy było to dla mnie bardzo męczące. Dziś już to wszystko jest za mną, bo prawdziwie uwierzyłam, że Bóg przebaczył mi każdy mój grzech, nieodwracalnie.

Druga intencja dotyczyła pragnienia czystości.
Długie lata żyłam w nieczystości, cały swój 15-letni niesakramentalny związek. I choć zawsze tęskniłam za Bogiem, ciągle wierzyłam, że zakończy się ślubem więc trwałam tak ten cały czas.
Związek zakończył się rozstaniem, wróciłam do Kościoła, ale ciągle czułam skutki wcześniej popełnianych grzechów nieczystości.
Dlatego wierząc, że Bóg potrafi przemienić całkowicie moje życie, oczyszczając duszę, serce, umysł i ciało poprosiłam o to uroczyście w tej nowennie - o czystość.

Nastąpiła ogromna zmiana.

Nie wiem, czy można to nazwać w każdym z tych aspektów czystością, ale ogromnie DZIĘKUJE BOGU I NAJŚWIĘTSZEJ PANIENCE, gdyż czuję się bardzo szczęśliwa sama ze sobą! Faktycznie już teraz bardzo rzadko zdarzają się mnie myśli nieczyste, a nad każdym przejawem pobudzenia seksualnego mam całkowitą władzę.
Ale najpiękniejsze jest to, że czuje Miłość Pana Boga, cieszę się sama sobą, czuje się bardzo silna i pewna siebie. Mam dużo zapału, nie lękam się i jestem dumna z faktu bycia córką Boga!
Nie mam wątpliwości i ze wszystkim zwracam się automatycznie do Pana.

Panienka jest najlepsza!

Módlcie się, wierzcie, korzystajcie bezlitośnie z tych łask ;) bo Bóg Jest niezwykle hojny.
Ta nowenna działa (Bóg oczywiście) cuda!

Dużo błogosławieństwa dla Ciebie, Czytelniku.
Z Panem Bogiem!

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4752 razy Ostatnio zmieniany sobota, 10 sierpień 2019 07:59

2 komentarzy

  • Link do komentarza Ula środa, 11 wrzesień 2019 20:47 napisane przez Ula

    Jak najczęściej bywaj przed Najświętszym Sakramentem, oddaj Jezusowi i proś Go, aby uzdrowił tę sferę, polecam też Mszę z modlitwą o uzdrowienie

  • Link do komentarza Ula środa, 11 wrzesień 2019 20:42 napisane przez Ula

    Odmów tę Nowennę z intencją o uwolnienie od zranien seksualnych, twojej seksualności, w tej sferze, myślę, że może pomóc

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności