czwartek, 24 październik 2019 06:53

Karolina: Węzeł nieprzebaczenia przerwany Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

uratowanemalzenstwoSzczęść Boże Wszystkim.
Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem co Maryja poprzez tą nowennę uczyniła w moim życiu.

Modliłam się do Maryi Rozwiązującej Węzły, żeby rozwiązała węzeł w moim życiu, który był bardzo silny, ale dla Mateńki nie ma nic trudnego. Ona wysłuchuje i rozwiązuje najbardziej poplątane i skomplikowane sprawy naszego życia tylko trzeba jej zaufać.

Od lat miałam problem z przebaczeniem. Nie umiałam przebaczyć sobie samej, ludziom którzy mnie zranili i Bogu. Miałam nieprzebaczenie w sercu nawet względem Boga, że tyle cierpienia i krzywdy dopuścił w moim życiu.

Z racji, że jestem bardzo poranioną osobą i że tych osób nazbierało się kilka ,w ogóle nie potrafiłam przebaczyć. W głębi duszy bardzo chciałam przebaczyć to wszystko co złego inni mi uczynili, ale sama byłam za słaba żeby tego dokonać.

Zaczęłam odmawiać nowenna za nowenną w intencji o rozwiązanie węzła nieprzebaczenia w moim życiu. Przy 6-7 nowennie (nie pamiętam dokładnie która to była z kolei) zostałam wysłuchana. Maryja zabrała to wszystko!. Tak po prostu :) Moje nieprzebaczenie zniknęło jak bańka mydlana. Ostatnią nowennę odmówiłam w piątek, zaś na drugi dzień wstałam już wolna.

Poczułam wielką ulgę i spokój w sercu. Z mojego serca zniknęła złość, nienawiść,ból, poczucie krzywdy. Wielki ciężar znikł, a ludziom którzy mnie zranili teraz błogosławię i modlę się za nich.

Matka Boża Rozwiązująca Węzły jest wspaniała tylko trzeba jej zaufać, oddać się całkowicie i nie ustawać w modlitwie. Ona nagradza i wysłuchuje, zaufajcie jej i zwracajcie się do niej we wszystkim. Matka nie zawodzi dzieci, które do niej przychodzą błagać o pomoc.

To już była druga intencja, którą wyprosiłam poprzez tą nowennę. Bierzcie Różaniec do ręki, zamknijcie oczy, zaufajcie naszej Kochanej Mateńce i niczego się nie bójcie. Ona jest ratunkiem dla Nas wszystkich, jedynym ratunkiem. Przez Maryję do Jezusa Kochani pamiętajcie.

Wszystkim, którzy będą czytać te moje świadectwo z serca błogosławię i życzę obfitych łask Bożych.
Chwała Tobie Panie, bądź uwielbiona Mateńko przez wszystkie wieki wieków Amen.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3346 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 październik 2019 07:07

1 komentarz

  • Link do komentarza renika środa, 22 kwiecień 2020 14:37 napisane przez renika

    6-7 razy odmawialas nowennę za to? kurcze, to raczej słaba wiadomość :/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności