czwartek, 27 luty 2020 18:51

Mateusz: Zdany egzamin na prawo jazdy Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

50790Piszę, aby podzielić się swoim świadectwem odnośnie nowenny.

Jestem osobą niedosłyszącą, noszę aparaty słuchowe. Jak miałem 19 lat zrobiłem kurs na prawo jazdy, ale egzaminów nie zdałem po kilka razy. W ubiegłym roku po 12 latach przerwy zrobiłem kurs jeszcze raz, ale nie zdałem za pierwszym podejściem.

 

Znalazłem tą stronę w internecie i zacząłem odmawiać nowennę. W dniu, w którym miałem mieć egzamin nie zostałem dopuszczony do niego, ze względu jak się później okazało błąd w systemie informatycznym. Pomimo tego odmówiłem nowennę do końca.

Egzamin przepadł, ale urzędniczka oddała mi pieniądze i jeszcze tego samego dnia zapisałem się na egzamin. Moje zdziwienie było duże jak się dowiedziałem, że następny egzamin będzie już na drugi dzień i to jeszcze na godzinę, na którą chciałem wcześniej zdawać, a zwykle trzeba czekać trochę, żeby móc zdawać o tej godzinie.

Bałem się nie tyle egzaminu, co tego, że coś niedosłyszę. Maryja wszystkim się zajęła w dniu egzaminu. Trafił się dobry egzaminator, którego dobrze rozumiałem, na mieście też dobrze było i zdałem egzamin.

Bez prawa jazdy ciężko o pracę, a teraz już wiem, że Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły jest najbardziej skuteczną pomocą w trudnych sprawach.

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3221 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 luty 2020 19:01

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności