poniedziałek, 01 luty 2021 17:35

Natalia: Naprawione relacje Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

uratowanemalzenstwoSzczęść Boże!
Pragnę złożyć świadectwo niesamowitej łaski, jaką otrzymałam od naszej Mamy i za Jej cudownym pośrednictwem.

Kilka miesięcy temu zawiodłam dwie osoby. Było mi strasznie trudno, ponieważ nigdy nie spodziewałam się, że mogę zachować się wobec kogoś nielojalnie, tym bardziej, że dotyczyło to bardzo poważnej, życiowej sprawy.

Nie wiedziałam jak naprawić zaistniałą sytuację i nie umiałam sobie zupełnie z tym poradzić.

W jeden z kolejnych wieczorów wypełniony wyrzutami sumienia napisałam do księdza pełniącego dyżur w pogotowiu duchowym. Tak otrzymałam wskazówkę by odmówić Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły...

Chcąc dowiedzieć się więcej o poleconej modlitwie trafiłam na stronę zawierającą świadectwa osób, które doznały łask za pośrednictwem tej modlitwy i obiecałam sobie, że ja również złożę świadectwo, bez względu na to co, czy i jak się wydarzy.

Z prośbą o pomoc zwracałam się poprzez Nowennę trzykrotnie, później postanowiłam czekać na wolę Pana Boga, choćby nawet już "nic" nie miało się stać w mojej sprawie.

Tak oto wydarzyła się rzecz dla mnie niesamowita - pierwsza ze zranionych przeze mnie osób skontaktowała się ze mną w czasie Świąt Bożego Narodzenia, druga wczoraj, późnym wieczorem... Najbardziej cudowne jest jednak to, że sytuacja została naprawiona dosłownie w najlepszy dla mnie sposób - naprawieniem popsutych relacji.

Z całego serca chcę po prostu powiedzieć - Mamo dziękuję!!!

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4129 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 luty 2021 17:44

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności