wtorek, 11 styczeń 2022 17:24

Łukasz: Zdany egzamin Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

50790Szczęść Boże.

W lutym dwukrotnie odmówiłem Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w intencji zdania bardzo trudnego egzaminu. Studiuję bardzo ciężki kierunek i od jednego zaliczenia zależało, czy będę mógł przejść na ostatni semestr.

Pomimo, że bardzo dużo się uczyłem, ilość materiału była tak ogromna, że bałem że nie uda mi się zdać.

Gdy przeczytałem o tej Nowennie, postanowiłem poprosić Maryję o pomoc. Pierwszą Nowennę ukończyłem przed pierwszym terminem jednak nie udało mi się zdobyć wystarczającej liczby punktów za pierwszym razem.

Postanowiłem odmówić ją po raz drugi i uczyć się jeszcze ciężej, po zobaczeniu zadań na poprawce wpadłem w panikę i chwilowo straciłem nadzieję, jednak pomyślałem sobie, że Matka Boża na pewno mnie nie zostawi i przystąpiłem do wykonywania zadań. Po kilku dniach stresu okazało się, że szczęśliwie zdałem.

Z kolei dwa lata temu odmówiłem Nowennę pompejańską. Byłem nieszczęśliwie zakochany w pewnej dziewczynie, którą miała już kogoś innego. Prosiłem bardzo mocno Matkę Bożą o rozwiązanie mojego problemu.

Przez całą Nowennę miałem sporo trudności, dziwnych lęków i stanów, na szczęście udało mi się dotrwać z Nowenną pompejańską do końca.

Jakież było moje zdziwienie, gdy wkrótce poznałem inną, wspaniałą dziewczynę. Bardzo szybko udało mi się zapomnieć o poprzedniej miłości i odzyskać spokój.
Matka Boża zawsze wie najlepiej jak należy nam pomóc.

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 817 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 styczeń 2022 18:12

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności