niedziela, 27 listopad 2022 16:32

Żaneta: Węzeł okultyzmu Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

MaryjaSzczęść Boże!

Kilka lat temu korzystałam dwukrotnie z usług online wróżki używającej kart anielskich, w wyniku czego za pierwszym razem otrzymałam pozytywną przepowiednię przyszłości, a za drugim razem przeprowadziła pewien rytuał.

Wróżka zapewniała mnie, że są to „bezpieczne karty", w co uwierzyłam. Dziś dopiero wiem, że mają związek z tarotem.

Niedługo potem trafiłam do szpitala walcząc o życie – pojawiła się wewnętrzna choroba, która nie dawała żadnych objawów.

Przeszłam dwie ciężkie operacje. Pomyślałam, że to kara Boża za okultyzm. Starałam się oderwać myśli od przepowiedni i usnęłam treść przepowiedni z komputera, żeby już do niej nie wracać, jednak dobrze zapadła mi ona w pamięć.

Jakieś 3 lata później miałam okazję uczestniczyć w niezwykłej modlitwie prowadzonej przez pewnego ojca i wtedy czułam, że nadal ciążą na mnie skutki korzystania z usług wróżki. Przepraszałam za to Boga.

Minęły kolejne lata, a słowa pozytywnej przepowiedni wróżki się sprawdziły. I mam wrażenie, że dalej odczuwam skutki okultyzmu.

1 listopada 2022 znalazłam Nowennę Rozwiązującą Węzły i zaczęłam się modlić o rozwiązanie największego, najtrudniejszego, najbardziej skomplikowanego węzła mojego życia, który Maryja sama wybierze, żeby go rozwiązać (taką intencję znalazłam w innym świadectwie i bardzo mi się spodobała).

Około 5 dnia odmawiania nowenny zaczęłam odczuwać obrzydzenie do wróżek, horoskopów, senników, okultyzmu itd. Chwała Maryi! Maryjo dziękuję Ci za rozwiązanie węzła okultyzmu. Maryjo odsuń ode mnie skutki korzystania z okultyzmu, które odczuwam do dnia dzisiejszego.

Jestem w bardzo trudnej sytuacji życiowej, rodzinnej i codziennie powtarzam słowa: „Jezu, zajmij się tym, bo mnie to przerosło". Modlę się też do Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela słowami: „Umiłowany Archaniele Michale / Rafale / Gabrielu proszę o Twoją obecność w moim życiu i pozwalam Ci pracować, aby mi pomóc".

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług wróżek, przed czytaniem horoskopów (tak naprawdę napisanych przez innego człowieka) czy też przed czytaniem senników. Skutki tego mogą być bardzo bolesne.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 855 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 27 listopad 2022 16:49

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności