Macierzyństwo

Macierzyństwo (13)

sobota, 19 listopad 2022 05:25

Diana: Udało się, jestem w ciąży!

Napisał

ciąża1Szczęść Boże.

Miałam bardzo trudny okres, w pracy zmieniłam stanowisko, na którym się nie odnajdywałam, co doprowadziło mnie do takiego stanu, że musiałam zmienić pracę i rok czasu korzystać z pomocy psychologa.

Chciałam mieć drugie dziecko i po wielu staraniach nie udawało się.

poniedziałek, 25 styczeń 2021 16:08

Patrycja: Proście, a otrzymacie

Napisał

ciąża2Chciałabym dzisiaj się podzielić moją historią.

Zacznę od tego, że zawsze byłam osobą wierzącą, jednak mam wrażenie, że nie potrafiłam się modlić.

Dodatkowo różaniec był to dla mnie ciąg powtarzającej się modlitwy, która wydawała mi się monotonna, dlatego raczej rzadko ją odmawiałam. Jeśli chodzi o moje życie, generalnie mogę powiedzieć, że układało się dobrze i szczęśliwie.

piątek, 15 marzec 2019 18:28

Marta: Cud poczęcia !

Napisał

ciąża2Drodzy;  Dziś z wielką radością dowiedziałam się o zmiłowaniu Maryi i spełnieniu przez Nią prośby, o którą prosiłam.

Niesamowite jakie plany ma wobec nas Bóg - mianowicie, że jedne prośby spełnia później, inne szybciej.

Otóż brat mój i bratowa starali się o dziecko i już nadzieja w nich wygasała, a pojawiało się poddenerwowanie i zrezygnowanie.

niedziela, 12 sierpień 2018 05:57

Ewelina: Upragniona ciąża

Napisał

ciąża1Szczęść Boże.
Przez 5 lat staraliśmy się z mężem o dziecko, jednak nie były one skuteczne, gdyż miałam 2 razy poronienia (2 puste jaja płodowe). Dowiedziałam się o tej nowennie i wiedziałam, że może ona być naszym ratunkiem. Postanowiłam poprosić Matkę o pomoc, żeby usunęła przeszkody, które powodują, że nie mogę zajść w ciążę.

piątek, 15 czerwiec 2018 14:11

Joanna: Zostaniemy rodzicami

Napisał

ciąża2Szczęść Boże. Kilka dni temu wydarzył się naprawdę wielki cud dla mnie i mojego męża. Od 12 lat bezskutecznie próbowaliśmy począć dziecko. Pomimo wszelkich wysiłków medycznych, u najlepszych specjalistów w kraju, wciąż nie mogłam zajść w ciążę. Najgorsza jest chyba ta bezsilność, kiedy wiesz, że nie możesz nic zrobić i nie kupisz tego za żadne pieniądze.

piątek, 13 kwiecień 2018 12:22

Agnieszka: Upragniona ciąża!

Napisał

ciążaDzień dobry. Chciałabym opowiedzieć Wam o cudzie, który wydarzył się w naszej rodzinie.

Mój mąż i ja bardzo pragnęliśmy dziecka, o które bezskutecznie staraliśmy się od ponad 3 lat. Jeździliśmy od lekarza do lekarza, ale wszyscy rozkładali tylko ręce.

Wyniki badań mieliśmy dobre, ale dziecka nie mogliśmy począć. Bardzo cierpieliśmy z tego powodu.

sobota, 24 czerwiec 2017 05:11

Anna: Długo oczekiwana ciąża

Napisał

ciąża1Dzień dobry !!!

Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność dla tych ludzi, którzy tworzą tę stronę umożliwiając nam dzielenie się łaskami otrzymanymi przez wstawiennictwo Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Wielkie dzięki za to, co dla nas robicie!!!
Mój cud, to długo oczekiwana ciąża.

niedziela, 30 kwiecień 2017 07:31

Edward: Cud poczęcia !

Napisał

ciąża2Witam serdecznie ! Jestem stałym czytelnikiem Waszej wspaniałej strony, na której ludzie opisują swoje świadectwa wyproszonych łask, przez modlitwę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Niektóre świadectwa są tak niesamowite, że łzy same cisną się do oczu. Od kilku lat wspólnie z żoną jesteśmy na emeryturze. Zamieszkaliśmy z naszą jedyną córką Agnieszką i jej mężem Rafałem.

środa, 08 luty 2017 20:12

Marzena: Upragniona ciąża !

Napisał

dzieckoDzień dobry! Chciałabym opowiedzieć o moim cudzie, aby dać nadzieję rodzinom, które borykają się z bezdzietnością. Wiem jakie to może być stresujące i smutne, bo sama tego doświadczyłam. Pobraliśmy się 19 lat temu. Kiedy zaczęliśmy starać się o dziecko, pojawiły się problemy. Mijały miesiące i lata, a dziecka nie było. Pojawił się kryzys w naszym małżeństwie. Obwinialiśmy siebie nawzajem za tą sytuację.

piątek, 20 styczeń 2017 20:23

Agnieszka: Cud nowego życia

Napisał

ciąża1Dzień dobry wszystkim. Chcę podzielić się z Wami cudem, jaki otrzymaliśmy dzięki modlitwie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
Mój mąż i ja bardzo marzyliśmy o dzieciach. Pomimo 10-ciu lat małżeństwa i starań nadal byliśmy sami. Badania wykazały, że jesteśmy zdrowi i nie ma przeszkód, abyśmy zostali rodzicami. Jako szybką i skuteczną metodę zaproponowano nam in vitro.

Facebook

Społeczności