piątek, 20 styczeń 2017 20:23

Agnieszka: Cud nowego życia Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

ciąża1Dzień dobry wszystkim. Chcę podzielić się z Wami cudem, jaki otrzymaliśmy dzięki modlitwie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
Mój mąż i ja bardzo marzyliśmy o dzieciach. Pomimo 10-ciu lat małżeństwa i starań nadal byliśmy sami. Badania wykazały, że jesteśmy zdrowi i nie ma przeszkód, abyśmy zostali rodzicami. Jako szybką i skuteczną metodę zaproponowano nam in vitro.

Pewnego dnia widziałam w telewizji reportaż o Bazylice Licheńskiej.  Postanowiliśmy z mężem, że pojedziemy do tego pięknego miejsca, poprosić Matkę Bożą Licheńską, o cud poczęcia dziecka.  Gdy dotarliśmy na miejsce, w sklepiku z pamiątkami wpadła mi w ręce książeczka z Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.  Uznaliśmy, że tą właśnie modlitwą będziemy codziennie przez 9 dni modlić się w Bazylice przed wizerunkiem Maryi.
W Licheniu byliśmy w lipcu, a we wrześniu miałam pozytywny wynik testu ciążowego.  Czego nie potrafiliśmy zrobić przez 10 lat, Matka Boża dokonała przez dwa miesiące.  Teraz jestem w ciąży i jestem bardzo szczęśliwa. Każdego dnia dziękuję Maryi i Bogu za ten cud !

Teraz modlę się o to, aby dziecko urodziło się zdrowe.  To, że nie mieliśmy dzieci tak długo, to nie był przypadek. Zdałam sobie sprawę, że Bóg w ten sposób pokazał nam drogę do siebie przez Maryję.  Nie ma nic przypadkowego w życiu.  Wszystkim Wam życzę szczęścia, zdrowia, pokoju, wiary i miłości.  Módlcie się do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.  Ta modlitwa naprawdę działa cuda !

Czytany 3427 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 20:49

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności